Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

O ile Loaki mogę zrozumieć, o tyle C&J w TK Maxx to podejrzana sprawa (nawet Lobby mogę zrozumieć). To musza być seconds (TK nie zawsze znakuje secondsy).

C&J samo oznacza swoje seconds (chyba właśnie po to, by nikt ich nie sprzedał jako pełnowartościowych butów). Poza tym cena 300 złotych (60gbp) jest znacznie poniżej ceny w jakiej sprzedawane są seconds.

 

post-5706-0-53122500-1457561941_thumb.jppost-5706-0-55652500-1457561942_thumb.pn

 

John Lobb i EG również oznaczają seconds (literka "R" od "rejects" wewnątrz buta).

 

post-5706-0-93079000-1457562253_thumb.jp

 

mosze:

Może cena jest podana w euro a system omyłkowo potraktował ją jako złotówki :D

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C&J samo oznacza swoje seconds (chyba właśnie po to, by nikt ich nie sprzedał jako pełnowartościowych butów). Poza tym cena 300 złotych (60gbp) jest znacznie poniżej ceny w jakiej sprzedawane są seconds.

 

attachicon.gifaa.jpgattachicon.gifbbb.PNG

 

mosze:

Może cena jest podana w euro a system omyłkowo potraktował ją jako złotówki :D

 

Na moich butach nie ma żadnej pieczątki. Inni nabywcy chyba też niczego nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

John Lobb i EG również oznaczają seconds (literka "R" od "rejects" wewnątrz buta).

 

Byłem przekonany, że to skrót od "return", aż zajrzałem do logmana i jednak, tyle że reject to czasownik - "to throw away something that has just been made, because its quality is not good enough:". Dzięki. 

 

 

ps. Spekulację czas zacząć: http://allegro.pl/buty-edward-green-super-jakosc-rabat-70-i6043131512.html#thumb/5

 

Wprawdzie nie widzę nic złego w chęci zarobkowania, jednak z tego co się orientuję, to z tych żądanych 1399zł sprzedający będzie musiał odprowadzić podatek dochodowy, gdyż od momentu zakupu minęło mniej niż 6mcy. Pewnie stąd ta cena  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że to skrót od "return", aż zajrzałem do logmana i jednak, tyle że reject to czasownik - "to throw away something that has just been made, because its quality is not good enough:". Dzięki. 

 

 

ps. Spekulację czas zacząć: http://allegro.pl/buty-edward-green-super-jakosc-rabat-70-i6043131512.html#thumb/5

 

Wprawdzie nie widzę nic złego w chęci zarobkowania, jednak z tego co się orientuję, to z tych żądanych 1399zł sprzedający będzie musiał odprowadzić podatek dochodowy, gdyż od momentu zakupu minęło mniej niż 6mcy. Pewnie stąd ta cena  :mrgreen:

Kupujący zaś 2 % PCC :)

Swoją drogą "piramida prestiżu" i mój system wartości po ostatnich wydarzeniach zatrząsł się w posadach (tzw. "syndrom Lobbów z Czeladzi") ;) . Od dziś wierzę tylko w meerminy... i to jedynie w te z cordovanu :-D  

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No O.K.: w nic już nie wierzę ;) . Zaraz, zaraz- poprawiam: w meerminy z cordovanu... w pierwszym gatunku :D.

Zresztą aukcja jeszcze się nie zakończyła. Czuję, że będą droższe niż E. Green i może coś koło Lobbów.... z Czeladzi :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że to skrót od "return", aż zajrzałem do logmana i jednak, tyle że reject to czasownik - "to throw away something that has just been made, because its quality is not good enough:". Dzięki. 

http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/reject

noun [C]uk   /ˈriː.dʒekt/  us   /ˈriː.dʒekt/
 
a ​product that is ​damaged or not ​perfectly made
a ​person who has not been ​accepted by an ​organization or by ​society
 
 
 
noun
Pronunciation: /ˈriːdʒɛkt/
 
A person or thing dismissed as inadequate or unacceptable: some of the team’s rejects have gone on to prove themselves in championships
1.1 An item sold cheaply because of minor flaws
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w TK Maxx oferowane były kiedyś skarpety w paski, z logo w postaci jakiegoś ptaka, umieszczonego z boku skarpetki - przepiórka, bażant? Wybaczcie poziom pytania, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy firmy, nie mogę spotkać znowu tych skarpet, a były bardzo porządne i chętnie nabyłbym via internet. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.