Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jakie rozmiary?

 

JL oxfordy rozmiar 9 i 9,5 (normalnie nosze 8,5/9 i nawet nie próbowałem się wcisnąć w 9 z JL, ktoś kto ma 8 może próbować). Edward Green model windosur (?) rozmiary 9,5 i chyba 10, Edward Green model z niższej półki 7,5 (41,5).

 

ceny: JL - 1500, EG 949 i 749 (albo 799)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za modele i jakie ceny?

 

Mow cos wiecej. To niemożliwe zeby tu takie buty były. Byłem kilka razy i wszystko wyglądało jak ze starego targu...

Zaraz sie wszyscy rzuca i wykupią :/

 

 

Czarne oksfordy to John Lobb (1500 zł), brązowe derby to Edward Green (799 albo 999 zł) i jak się nie mylę te brązowo beżowe to też JL (999 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wola Parku kompletnie nic ciekawego jeżeli chodzi o buty, ale na Woli wiadomo, bidota mieszka :-).

No właśnie. Czy trafiały Wam się jakieś ciekawe zakupy w Wola Parku? Butów opisywanych w tym wątku nie widziałem, garnitur znalazłem tylko jeden na kilkanaście odwiedzin (i to poliester), nie znalazłem marynarek tu chwalonych (włoskich), ani ciekawszych butów (ale przgladałem tylko moją rozmiarówkę). Ba, nawet skarpet Happy Socks nie udało mi się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę Lobby 9.5, kto mi kupi :D ?

 

nie było lobów 9,5 niestety, tylko czarne 9 i 10,5 - 9 mam odłożone do wieczora, a 10,5 stoją nadal na półce (ale 9 już zarezerwowane przez PM), ew. 10,5 też mogę odłożyć - mam to załatwione.

 

edit: fotki Loba

 

post-1121-0-02710800-1457513347_thumb.jp

 

post-1121-0-72453500-1457513347_thumb.jp

 

post-1121-0-40195300-1457513348_thumb.jp

 

edit: fotki EG 44,5 (odłożone na moje nazwisko, więc jak co to korumpować można :) )

 

post-1121-0-21270600-1457513845_thumb.jp

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było lobów 9,5 niestety, tylko czarne 9 i 10,5 - 9 mam odłożone do wieczora, a 10,5 stoją nadal na półce (ale 9 już zarezerwowane przez PM), ew. 10,5 też mogę odłożyć - mam to załatwione.

 

edit: fotki Loba

 

attachicon.gifDSC_0273.JPG

 

attachicon.gifDSC_0274.JPG

 

attachicon.gifDSC_0275.JPG

 

edit: fotki EG 44,5 (odłożone na moje nazwisko, więc jak co to korumpować można :) )

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

 

uściślając, w tkmaxx czeladź na moje nazwisko są odłożone JL 9, oraz na telefon 10,5, a także EG 44,5 jasnobrązowe - wszystkie w ramach udostępnienia dla Was. Zatem jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o PM. Ponieważ jednak kupiłem kilka par dla siebie, a wypłata dopiero jutro, potrzebny będzie przelew sorbnetem - inaczej nie pomogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.