Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

W sieci TK jest tak, że konkretne artykuły nagle trafiają do strefy wyprzedaży i ich cena jest sukcesywnie obniżana. Dzieje się to nawet co godzinę do złotówki. Nie jest to zależne od tego, ile rzecz kosztowała na początku. Codziennie przyjeżdża tyle asortymentu, że rzeczy, które z jakichś powodów się nie sprzedały, w końcu trafiają do tańszej strefy. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może firmę BRAX? Kupiłem dziś 2 pary chinosów w TK maxxie, jako jedyne pasujące na szerokość w nogawkach (mam z tym ogromny problem).

Chętnie poznam opinię na temat tej firmy, dla mnie jest ona kompletnie nieznana. Chętnie dowiedziałbym się też o innych firmach robiących regularne spodnie. Ale REGULARNE, a nie tylko z napisem regular na metce jak większość...

post-6789-0-10087800-1453853996_thumb.jp

post-6789-0-56903300-1453854003_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ktoś zna firmę Gallieni? Według metki siedziba w Como, parę krawatów wisi od jakiegoś czasu w Poznaniu w Malcie i PCC.

W Łodzi też ich duzo wisiało 2 tyg temu, cena jeśli dobrze pamiętam - 54.99zł. Zastanawiałem sie nad nimi, wiązały się średnio na jeża, i szukałem raczej szerszego krawata,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena ta sama. Szerokość mi akurat odpowiadała, ale skoro nie wiążą się ładnie to chyba sobie odpuszczę. Dzięki.

Sprawdź samemu, z tego co pamietam to węzeł dla mnie przy 4 in handzie był za wąski. Przy krótszym korpusie(lub spodniach z wyższym stanem), szersza część krawata będzie krótsza to i węzeł będzie grubszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj bedac w Tkmaxxie znalazlem taka koszule, tylko 1 sztuka.

post-2156-0-74094100-1455567048_thumb.jp

post-2156-0-62515200-1455567097_thumb.jp

Bez rozpakowywania sprawiała dobre wrażenie, dotego "Savile Row" i "appooniment do HM Queen Eli...".

W zasobach internetu znalazlem tylko taką strone producenta: http://www.bernardweatherill.com/

oraz temat na SF: http://www.styleforum.net/t/204108/relaunch-of-bernard-weatherill

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub wiedzę o producencie? Warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chyba warto, to nie jest żadna firma-krzak tylko uznana marka faktycznie dzierżąca 'The Royal Warrant of Appointment'. https://www.royalwarrant.org/company/bernard-weatherill-ltd?back=%2Fdirectory%3Fquery%3Dbernard%2Bweatherill

Miałem w rękach kilka koszul tej firmy , Bydgoski TK , te które oglądałem jakościowo bardzo słabo , chyba nawet gorzej od wółczanki . Jak widzę "Savile Row" to mi się zapala lampka ostrzegawcza ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.