Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w rękach kilka koszul tej firmy , Bydgoski TK , te które oglądałem jakościowo bardzo słabo , chyba nawet gorzej od wółczanki . Jak widzę "Savile Row" to mi się zapala lampka ostrzegawcza ;)

 

Dobrze wiedzieć. Nie widziałem ich na żywo, więc oparłem się wyłącznie o Royal Warrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź: dobrej jakości skarpetki Tommy Hilfiger w kolorze jeans, 36 zł dwupak; świetne białe koszule Profuomo Sky Blue (k. włoski, m. na guziki), widziałem dwie sztuki r. 39, cena 149, ale fit chyba regular; są prawidła cedrowe, o których już była mowa, ale nie polecam - szczupłe i niezbyt starannie wykonane; trochę granatowych blezerów, ale nie przyglądałem się.

A teraz o tym, czego już nie ma: chinosy Hiltl z najlepszej bawełny, jaką dane mi było dotąd widzieć (Supima); drugi gatunek (niemal niewidoczna skaza przy kostce), 62 zł; po operacji u pana Basia za nieco ponad stówę (łącznie) mam powalające spodnie na wiosnę.

Mt, 7, 7-11, czyli po polsku "szukajcie, a znajdziecie";-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Nie widziałem ich na żywo, więc oparłem się wyłącznie o Royal Warrant.

Trzeba dodać że koszule te w TK kosztują 99 zł. Kupiłem jedną i jestem bardzo zadowolony, porównując do Lantiera bo takie koszule mam głównie to Bernard Weatherill sprawiają wrażenie dużo lepszych jakościowo - bawełna bardzo miła w dotyku, odszycie dużo lepsze niż Lantier (gęściejszy ścieg, żadnych odstających nitek), dzielony karczek, dodatkowo wzmocniona plisa z dziurkami na guziki z przodu. Ja jestem bardzo zadowolony.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które ja oglądałem zbliżone były jakością do Wółczanki , może trafiliśmy na różne modele / linie . W Bydgoszczy były tylko gładkie białe z prześwitującej bawełny , mnie zniechęcił przede wszystkim badziewny materiał egzemplarza który miałem w ręku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bo ta co jak kupiłem to gruba bawełna żakardowa. Przy tej mojej była metka 100 % luxury cotton, ale nie było drugiej koszuli tej firmy żeby porównać czy przy wszystkich koszulach taką metkę producent doczepia standardowo czy akurat w tym modelu jest lepsza bawełna i się chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku - buty w Czeladzi i Katowicach raczej wołają o pomstę do nieba. Podobniez jak 95% asortymentu, który jest ewidentne wypłowiały i wyglada jakby leżał 10 lat w magazynie bez jakiejkolwiek ochrony, narażony na światło powietrze i bakterie...

Jakby u mńie sprzedawali lobby i c&j to bym był w siódmym niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wywołać niewygodnej dyskusji o "rankingu miast polskich", ale z moich wizyt w TK (a byłem w Londynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi) wynika, że najwięcej najciekawszych okazji można znaleźć w miastach z początku tej listy, a w tych ostatnich jeśli w ogóle trafi się prawdziwa okazja, to na samym końcu łańcucha, jedna sztuka, wymiętolona i w niepopularnym rozmiarze. Mam teorię spiskową, że zarząd TK ma taką listę i towar niesprzedany w Londynie jedzie na prowincję UK, może do Dublina, Austrii itd. (chociaż ciekawe, gdzie na liście będzie ten przybytek: http://www.tkmaxx.de/muenchen - może już ktoś z Kolegów był?)

Z butami wszędzie jest słabo, ale w Londynie Loake są właściwie na porządku dziennym, a Trickersy można trafić częściej niż czwórkę w totolotku. Nie zdarzyło mi się wyjść z londyńskiego TK (byłem chyba w trzech kilkanaście razy) bez zakupu, a z łódzkiego teraz częściej wychodzę z pustymi rękoma niż z czymkolwiek.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wywołać niewygodnej dyskusji o "rankingu miast polskich", ale z moich wizyt w TK (a byłem w Londynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi) wynika, że najwięcej najciekawszych okazji można znaleźć w miastach z początku tej listy, a w tych ostatnich jeśli w ogóle trafi się prawdziwa okazja, to na samym końcu łańcucha, jedna sztuka, wymiętolona i w niepopularnym rozmiarze. Mam teorię spiskową, że zarząd TK ma taką listę i towar niesprzedany w Londynie jedzie na prowincję UK, może do Dublina, Austrii itd. (chociaż ciekawe, gdzie na liście będzie ten przybytek: http://www.tkmaxx.de/muenchen - może już ktoś z Kolegów był?)

Z butami wszędzie jest słabo, ale w Londynie Loake są właściwie na porządku dziennym, a Trickersy można trafić częściej niż czwórkę w totolotku. Nie zdarzyło mi się wyjść z londyńskiego TK (byłem chyba w trzech kilkanaście razy) bez zakupu, a z łódzkiego teraz częściej wychodzę z pustymi rękoma niż z czymkolwiek.

Nie wywolales, w Poznaniu zdarzaja sie driving mocsy Loake i boat shoes Sperry, ale to wszystko. Tez mam wrazenie, ze co lepsze kaski do nas nie docieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wywołać niewygodnej dyskusji o "rankingu miast polskich", ale z moich wizyt w TK (a byłem w Londynie, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi) wynika, że najwięcej najciekawszych okazji można znaleźć w miastach z początku tej listy, a w tych ostatnich jeśli w ogóle trafi się prawdziwa okazja, to na samym końcu łańcucha, jedna sztuka, wymiętolona i w niepopularnym rozmiarze. Mam teorię spiskową, że zarząd TK ma taką listę i towar niesprzedany w Londynie jedzie na prowincję UK, może do Dublina, Austrii itd. (chociaż ciekawe, gdzie na liście będzie ten przybytek: http://www.tkmaxx.de/muenchen - może już ktoś z Kolegów był?)

Z butami wszędzie jest słabo, ale w Londynie Loake są właściwie na porządku dziennym, a Trickersy można trafić częściej niż czwórkę w totolotku. Nie zdarzyło mi się wyjść z londyńskiego TK (byłem chyba w trzech kilkanaście razy) bez zakupu, a z łódzkiego teraz częściej wychodzę z pustymi rękoma niż z czymkolwiek.

To gdzie w tym łańcuszku leży Elbląg ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.