Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

nowa koleżanka ;) z maxa właśnie dzwoniła, że jest klient który chce kupić oba "Loby", więc prosiła aby max do 12 potwierdzić czy je biorę (dla kogoś z Was). Po 12 Lob będzie już radością u kogoś innego, ew. do 18 są jeszcze EG jasnobrązowe 44,5, czyli te:

 

edit: już nie ma EG :)

edit2: już nie ma JL :)

post-1121-0-56877500-1457518622_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zorganizowana akcja, to szefostwo TK powinno zainteresować się badaniem, kto przy okazji (a częściej pewnie zamiast) zakupu Lobbów wziął a. garnek dla mamy, b. zestaw śrubokrętów dla taty, c. klocki dla syna i d. bibelocik dla teściów.

Zresztą Koledzy żonaci to już w ogóle musieli chyba w każdym przypadku brać "zasłony"... "Co tak późno? A nic, wpadłem na chwilę do sklepu. Co kupiłem? Takie tam, buty na wiosnę. Czemu cztery pary? A nie, to do przymierzenia, wybiorę jedne i oddam. Ile kosztują? Ale zobacz, kochanie, szlafroczek ci wziąłem, jedwabny...";-)

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup dla kolegów z forum na kilku zdjęciach. Po dzisiejszych zakupach jestem rozpoznawalnym klientem w Czeladzi ;)

podsumowując, w tym TkMaxx nie znajdziecie już "lepszych" butów, a i na telefon mam mieć odkładane jeśli przyjdą

 

 

Krzychu, normalnie jutro zadzwonię do country managera TKMaxxa i Cię zdenuncjuję :D Psujesz kolegom z regionu zabawę :D

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup dla kolegów z forum na kilku zdjęciach. Po dzisiejszych zakupach jestem rozpoznawalnym klientem w Czeladzi ;)

podsumowując, w tym TkMaxx nie znajdziecie już "lepszych" butów, a i na telefon mam mieć odkładane jeśli przyjdą

 

 

Cześć. Czy możesz podać producenta, rozmiar fabryczny, oraz wymiary podeszwy - maksymalną długość i szerokość (szerokość "prostopadle" do osi buta, zresztą chodzi o wymiary orientacyjne)? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Loaki mogę zrozumieć, o tyle C&J w TK Maxx to podejrzana sprawa (nawet Lobby mogę zrozumieć). To musza być seconds (TK nie zawsze znakuje secondsy). Przecież, jeśli to taka oferta, to zamiast posyłać przez TK Maxxa sami by mogli w jeden dzień za te ceny sprzedać.

 

Taka oferta kłóci się całkowicie ze wszystkim, czego uczyliśmy się przez lata o rynku dobrego klasycznego obuwia. Dalej nie wierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to jakaś akcja reklamowa TkMaxx. Ciągle tak uważam. Powiedzmy, że buty za 1000-1500 zł to jest jakaś kwota, natomiast porównanie cen C&J (330) i innych butów z o wiele niższej półki (loaki, barkery za 500, mokasynki noname za 200) skłania do podejrzeń. Może badanie rynku albo przygotowywanie klienta pod lepiej skalkulowane ceny.

 

Co do butów - nie wiem, skąd je mają; być może to są egzemplarze poekspozycyjne, których takie firmy nie sprzedają "normalnie", bo nie wypada. Jednak moje monki od lobba wyglądają świeżo i dziewiczo :) - może ekspert by coś znalazł (zresztą każde buty mają jakiś szczegół, do którego można się przyczepić), ale ja niczego nie widzę. Może jakieś czyszczenie magazynów.

 

Albo pomyłka systemu IT :) wysłał nie do tego kraju i w dodatku źle wycenił.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.