Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

 

Monachium

Unikam Tikeja, ale dzisiaj mnie coś skusiło, żeby na chwilę wejść. No i dobrze się zabawiłem. Garnitur PRL z grubej, ale miękkiej flaneli. Spodnie na boczne regulatory. No i został, bo marynarka ciut za wąska w talii, a spodnie w biodrach. Dałoby radę, ale w końcu miałem obawy, że na mój wiek za mało poważny. Jakbym pracował w branży odzieżowej, albo miał przed sobą wyjazd na pitti, to nie zawachałbym się.

Cena: EUR 1000;- /350;- IMG_0654.thumb.jpg.6415469e1ab57a70c745d4d5f93db350.jpg

 

EDIT: Nie orientuję się, czy cena wyjściowa 1000 Euro jest realistyczna. Jakiś rok temu widziałem w TK marynarkę Hackett z cenę wyjściową 1600 Euro przecenioną na 600. Jak sprawdzałem, to takich cen marka Hackett w ofercie w ogóle nie miała. 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Dałoby radę, ale w końcu miałem obawy, że na mój wiek za mało poważny. Jakbym pracował w branży odzieżowej, albo miał przed sobą wyjazd na pitti, to nie zawachałbym się.

 

Wróciłbym do tego Tikeja. Świetnie Ci leży ta marynarka.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Jakie znasz legendy o kurtce John Partridge? 

Ja znam jedną, taką miejską o facecie w średnim wieku, który miał ją na sobie łażąc po krzaczorach przy linii kolejowej o świcie pewnego jesiennego dnia. Wydawał przy tym z siebie dziwne dźwięki, coś jakby „kici- kici”. Ponoć historia dobrze się skończyła :)

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, n0claf napisał:

Był ktoś może w katowickim tikeju? Poluje na te kurtkę od dawna i nie wiem czy się fatygować i robić sobie nadzieję. :-D

Zostań w domu. Sam latałem i brałem do ręki wszystko w kolorze olive green i żadna sztuka nie była tą kurtką. Jak jest ze zwrotami w TiKeju? Zwracasz produkt w dowolnym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JDC napisał:

Zostań w domu. Sam latałem i brałem do ręki wszystko w kolorze olive green i żadna sztuka nie była tą kurtką. Jak jest ze zwrotami w TiKeju? Zwracasz produkt w dowolnym sklepie?

Tak zwracasz w dowolnym. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą emką w Zabrzu, mogę kupić i nawet przesłać bo będę tam jeszcze wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.