Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3/31/2018 o 00:52, n0claf napisał:

To samo w Katowicach. Zabrze wypada o wiele lepiej na przykład.

W Kato nigdy nie znalazłem rzeczy, o których ludzie piszą np. tutaj na forum. ;) Ba - występuje tam największe natężenie szrotu.

Mam dokładnie tak samo, jeszcze można zajrzeć do Czeladzi. Przynajmniej powierzchnia jest tam większa i nie ma takiego skupiska ludzi. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Bylem przejazdem w TK w Getyndze, asortyment butow jest niemal identyczny jak przy Marszałkowskiej. To trochę przeczy tezie o lepszych i gorszych lokalizacjach tylko sugeruje że towar jest równomiernie dystrybuowany po całej Europie. Ale przykład zawiera n=2 obserwacji ;)

Z fajniejszych rzeczy widziałem kilka zbyt dużych na mnie spodni Hiltl. Krawaty Joop i Baldessarini (ten drugi wziąłem jako pamiątkę) i w sumie niewiele więcej, ale też nie miałem dużo czasu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, to tylko potwierdza regułę, że w tikeju coś znaleźć jest naprawdę ciezko.

Co do rozmiaru, niby to 11 G, miałem już takie tylko niska seria lifestyle i te są krótsze i węższe. Ale skóra robi ogromną różnicę.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zajechałem do czeladzi planując znalezienie kurtek Baracuda g9, zachęcony postem @popescu i jakże mogłoby być inaczej żebym z wieszaka nie zdjął ich 6 modeli/wzorów w moim rozmiarze :) biała/kremowa?, kratka brązowa, fioletowa i jeszcze kilka innych. Niestety, wg mnie ten wzór był modny dawno temu a teraz rozmiar np. rękawa bardziej pasuje do kogoś kto ma bardzo wypchany biceps. W rozmiarze S wyglądałem jakbym miał łapy Papaja, mimo że na długość i w ramionach był ok, do tego ściągacze jakoś dziwnie się układały. Zniechęcony odwiesiłem wszystkie. Jedno co zauważyłem, te opisane Baracuda Oryginal jakoś lepiej na mnie leżały, niż te bez Original :)

Żebym jednak nie wyszedł z pustymi rękoma, przygarnąłem fajne, granatowe jeansy Lagerfeld (na otarcie łez ;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej całkiem sporo wspomnianych Filling Pieces, nota bene mają tak specyficzną konstrukcję, że osoba z wysokim podbiciem nie jest nawet w stanie wsadzić stopy, nie mówiąc o przymiarce :-)  Na marynarkach pojawiły się nawet niebrzydkie Profuomo (tej firmy od koszul) len i jedwab-len, nic specjalnego, ale za 199 zł może komuś podpasują. 

Na kurtkach jedna Baracuda się ostała (M-ka w kratkę) ale na mnie też jakoś dziwnie leżała, np. bardzo ciasny ściągacz na dole, więc odpuściłem. Jest też jeden prezentowany wcześniej w tym wątku przeuroczy fisherman vest Barboura, M-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klasyczne harringtonki, więc kroju slim raczej nie maja i rękawy rzeczywiście jak na Pudziana. Na pakerach wyglądają dobrze, tylko trzeba uważać bo z łysą głową zaczyna się już w nich wyglądać lekko skinheadzko.

Zawsze można komuś opchnąć na ebay/grailed za 100-150 jurków jak sie komuś chce bawić w resell.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.