Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2018 o 17:24, Awopiotr napisał:

Przymierzyłem kilka tych kurtek Baracuta i wydaje mi się, że to jest linia młodzieżowa. Stąd te obcisłe ściągacze w pasie, ale na bardziej muskularnych sylwetkach kurtki leżą bardzo dobrze!

Barakuta G9 to kurtka, która nie zmienia się od 1972 roku. Klasyczny styl preppy. I chociaż Liga Bluszczowa raczej kojarzy się ze studentami, to G9 doskonale sprawdzą się w stylizacjach osób bardziej zaawansowanych wiekowo. Z klasyką się nie dyskutuje. Albo się je lubi, albo omija. W historii kina amerykańskiego Barakuty nosili "wielcy" jak choćby Steve McQueen. Ten, to raczej ani mięśniak, ani student. Kurtkę można nosić równie dobrze z t-shirtem jak i koszulą button down. Mnie taki styl odpowiada, a leciwy już jestem. 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczesne G9 są bardziej wyslimowane niż wersje z czasów Ligi Bluszczowej. Nie jestem muskularny, paker to dla mnie raczej przyrząd wykorzystywany w iniekcjach, a mam wrażenie, że to są dobrze dopasowane kurtki. Być może wersje Oryginal to te starsze, bardziej obszerne modele. W sumie kurtka leży na mnie dobrze i noszę ją z zadowoleniem.

 

20180502_090047.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży wysyp loake lifestyle w Blue City, (poprawione; wola park też, ale nie aż tyle), całkiem ładne. Znalazłem też za 399 1880, ale dla mnie za małe 10,544f146a4e1f2eeb9ba01388bff4e3284.jpg2bef4e3b45e75048264f8128f1228172.jpgd92403ff26172c1f24e0abd1ad496ddc.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś TK w Hadze. Byłem ciekaw czy są różnice w asortymencie. Wyszło na to że nie. W sumie wyszedłem z lnianą koszulą, która wreszcie ma pasujący kołnierzyk (popularny rozmiar M ma dla mnie zawsze za duży kołnierzyk). Ceny podobne do cen w PL. Generalnie jestem trochę rozczarowany. Wychodzi na to, że ta sieć faktycznie nie różnicuje dostaw w zależności od kraju. Rozsyła koszmarki i perełki bez rozdziału na starą i nową Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Marszałkowskiej wysyp marynarek. Często bywam w TK, ale takich obfitości jeszcze nie widziałem. Sporo w większych rozmiarach (54 - 56 - 58 - 60), a co miłe - wiele egzemplarzy z naturalnych materiałów (len, wełna, bawełna). Ceny - tych kilku, które oglądałem - 249 zł. Sporo klientów.

Uwaga: dojazd jest aktualnie utrudniony, bo psują Rondo Dmowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakoś tak się poprawiło. Dzisiaj kupiłem koszulę Brooks Brothers Supima cotton za 99,99 zł., co uznaję za sukces. W marynarkach Profuomo można znaleźć te z kolekcji Sky blue (włoskie materiały). Zapewne sięgnęli do nowych magazynów outletowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2018 o 21:33, Krzysiek_W napisał:

Dzisiaj zajechałem do czeladzi planując znalezienie kurtek Baracuda g9, zachęcony postem @popescu i jakże mogłoby być inaczej żebym z wieszaka nie zdjął ich 6 modeli/wzorów w moim rozmiarze :) biała/kremowa?, kratka brązowa, fioletowa i jeszcze kilka innych. Niestety, wg mnie ten wzór był modny dawno temu a teraz rozmiar np. rękawa bardziej pasuje do kogoś kto ma bardzo wypchany biceps. W rozmiarze S wyglądałem jakbym miał łapy Papaja, mimo że na długość i w ramionach był ok, do tego ściągacze jakoś dziwnie się układały. Zniechęcony odwiesiłem wszystkie. Jedno co zauważyłem, te opisane Baracuda Oryginal jakoś lepiej na mnie leżały, niż te bez Original :)

Żebym jednak nie wyszedł z pustymi rękoma, przygarnąłem fajne, granatowe jeansy Lagerfeld (na otarcie łez ;))

 

Dzięki za info, ja z figury jestem klasyczny wide. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajrzałem do dwóch TK w Wiedniu i mogę skwitować ich ofertę dwoma słowami - TOTALNA BIEDA. Poza kilkoma parami czarnych oficjalnych Loake i Barkerów w nie najlepszej kondycji nie znalazłem kompletnie nic, na czym można by zawiesić oko.

Dla odmiany dzisiaj w warszawskim Wola Parku w numerze UK 10 można sobie wybrać:

Loake Aldwych

Loake Bressler

Loake Plymouth

wszystkie w brązie.

Do kupienia w numerze 9 UK były również monki Cannon w brązowej skórze licowej oraz split toe derby Ealing sand suede, ale już ich nie ma :) 

Dodatkowo polecam dwurzędowe granatowe blezery Van Gils 100% virgin wool w śmiesznej cenie 200 PLN.

W porównaniu z Austrią nasze TK Maxxy wypadają więc więcej niż dobrze :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KIERMAN napisał:

Niestety tu masz rację, pierwszy raz mam okazję zobaczyć na żywo buty tej marki, w zasadzie oczekiwałem więcej nawet od inii 1880, za monki cannon nie dałbym więcej niż 600-700 zł. Wg. mnie nie ma porównania np. do Yanko. 

1880 to jak najbardziej poziom Yanko ... warto zobaczyć pełnowartościowe w salonie a nie „wymemłane” w TK ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tikej w Bydgoszczy, Batory, udało się ustrzelić Loake Temple, rozmiar 7, loafersy, w cenie 399 zł, 'zagubione' wśród rozmiaru 44 :-)

Nie jestem pewien czy wszystkie, ale większość z Loake w tym sklepie oznaczona była jako seconds, również model Temple, choć na pierwszy rzut oka nie jestem w stanie znaleźć żadnej wady, może za mało jeszcze widziałem ;-)

 

IMG_20180508_165612 (2).jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.