Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W głównej roli granatowy kaszmirowy golf (efekt wyprzedaży i powiadomień z zalando: "pospiesz się- ostatni egzemplarz" :D ) JoE. Dzisiaj dotarł i zastanawiam się intensywnie: zostawić sobie, czy oddać. Na razie opcja nr 1 przeważa ;) :

post-6001-0-80789400-1456940731_thumb.jppost-6001-0-56801900-1456940759_thumb.jppost-6001-0-97249400-1456940778_thumb.jp post-6001-0-96496100-1456941609_thumb.jp

 

Kota w sprawy stylizacji usytuowanych wyżej niż jego łeb nie angażuję ;)

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej roli granatowy kaszmirowy golf (efekt wyprzedaży i powiadomień z zalando: "pospiesz się- ostatni egzemplarz" :D ) JoE. Dzisiaj dotarł i zastanawiam się intensywnie: zostawić sobie, czy oddać. Na razie opcja nr 1 przeważa ;) :

 

Jeśli zdjęcie dobrze oddaje proporcje, szukałbym nieco dłuższych marynarek.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdjęcie dobrze oddaje proporcje, szukałbym nieco dłuższych marynarek.

Jak tak teraz patrzę na zdjęcia, to nie mogę się nie zgodzić (choć w lustrze wygląda to odrobinę lepiej, aparat "brał" lekko z dołu :) ). W każdym razie- golf zostaje, a marynarka miała go tylko "podrasować", bo fajnie (moim zdaniem) "zagrały" kolory :D,    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale obawiam się,że na taki zestaw jest jeszcze za wcześnie w polskich realiach:)gdyby mieszkał Pan we Włoszech byłoby naprawdę super!

 

Jeśli cywilizowany świat pędzi ku podkreślaniu zbyt opiętej kurtki/płaszcza nadmiernie szerokimi spodniami, to wolę rozwijać się w swoim prowincjonalnym tempie... i najlepiej w innym kierunku.

 

no offence ;)

 

EDIT: aaa… moje wrażenie jest spowodowane jedynie kwestią proporcji i rozmiarów - być może wzmocnione nieudanym ujęciem. Widziałem zdjęcie tego zestawu na Instagramie, na którym wyglądał o wiele lepiej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka: Suit Supply http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/hudson-jasnobr%C4%85zowy-jode%C5%82ka/C960.html?vpid=C96011

marynarkę polecam, materiał ma wyraźną fakturę, doskonale sprawdza się w casualu, materiał bardziej jesienno-wiosenny niż letni.

koszula: CTshirts

spodnie: Levi's

buty: Doucal's

Ciekawi mnie jak się sprawuja buty Doucal's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.