Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiem czy to nie kwestia zdjęcia, ale guziki marynarki wydają się być jakoś tak wysoko umiejscowione. Mimo to zestaw udany :)

Wydaje mi się, że w akurat w tej marynarce są trafione dość dobrze, jeśli za wysoko, to naprawdę nieznacznie. Wrażenie na pewno potęguję kąt z jakiego robiłem zdjęcie, jest lekko z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meander na zdjęciach, które wstawiasz praktycznie nic nie widać, bo są bardzo słabej jakości. Mój telefon też robi kiepskie zdjęcia w słabym sztucznym świetle... dlatego wstawiam na forum zdjęcia robione w świetle dziennym, lub w miarę możliwości mocnym świetle sztucznym. Nie są idealne, ale cokolwiek można zobaczyć.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meander na zdjęciach, które wstawiasz praktycznie nic nie widać, bo są bardzo słabej jakości. Mój telefon też robi kiepskie zdjęcia w słabym sztucznym świetle... dlatego wstawiam na forum zdjęcia robione w świetle dziennym, lub w miarę możliwości mocnym świetle sztucznym. Nie są idealne, ale cokolwiek można zobaczyć.

@Zając Poziomka - pewnie, mógłbym wrzucić zdjęcie o dużo lepszej jakości, robione przez fotografa, ale nie do końca widzę w tym sens.

Telefon ma kiepski aparat, ale według mnie na zdjęciu widać całkiem nieźle co mam na sobie. Na zdjęcia w świetle dziennym/sztucznym nie mam ostatnio czasu, ot cyknę coś wracając z pracy. Tak naprawdę jedyne czego dokładnie nie widać na zdjęciu to to, że spodnie są w drobną granatowo-brązową pepitę. Kolory (szczególnie w górnej części) są oddane dość wiernie.

Jeśli interesuje Cię jeszcze jakiś szczegół, który umknął przez jakość zdjęcia, chętnie dopowiem :)

 

Mimo to fajny casualowy zestaw - wygląda bardzo naturalnie jakby od niechcenia.  Stroniłem dotychczas od tego typu koszul, ale jak widzę - można. Jeżeli się nie mylę, brązowy krawat też by się sprawdził.

Myślę, że by się sprawdził. Co do koszuli, planowałem ją jako typowy casual, bez krawata itp. Okazało się jednak, że kolory są na tyle uniwersalne, że przy stonowanej reszcie, można próbować, czasem wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koszula jest z hm czy źle kojarzę? Chyba ją tam widziałem. Fajna, szkoda, że nie ma trochę dłuższych wyłogów :P

Nie, to James Button. Fakt, wyłogi mogłyby być dłuższe, nie pod każdą marynarką mi się chowają, ale nie są jakieś bardzo małe, a i rozstaw jest całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denior, jaki to model Polkap? Korona wydaje się być dosyć wysoka.

Jednoznacznie Ci nie odpowiem, ponieważ dostałem go od znajomej modystki. Wiem ze pochodzi z roku 2007 lub 2008. Na 90% jest to Dagmar. Mogłby być to "53153 po tuningu", bo przeszedł przez ręce modystki, ale z przekazu ustnego wiem ze był kupiony w całości już uformowany. Na potniku nie mam numeru, ani nazwy modelu jak na innej fedorze Polkapu którą mam.

Na zdjęciu rzeczywiście wygląda że ma wysoką koronę, gdy mam ja w reku lub leży sobie to korona jest "normalna", proporcjonalna do ronda. Być może to uformowanie korony nie jest dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny płaszcz! Powiedz co się znajduje pod płaszczem? zielony sweter?

Płaszcz to H&M z linii Beckham. Pod spodem mam białą koszulę Stenstroms i zielony kardigan. Obawiałem się, że za dużo zieleni, ale skoro niewiele widać spod płaszcza, to zaryzykowałem :-) Bez płaszcza wyglądałbym pewno jak żaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało widać, ale spodnie wydają się za szerokie. Po drugie, poszetka może jednak trochę zbyt formalna do chinosów, zwłaszcza w płaszczu. Ale niech to ocenią bardziej doświadczeni koledzy.

Spodnie chyba nie są za szerokie, to wina genów. Mam dosyć umięśnioną klatkę piersiową i ramiona, ale bardzo szczupłe patykowate nogi. Prawie wszystkie spodnie tak na mnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie chyba nie są za szerokie, to wina genów. Mam dosyć umięśnioną klatkę piersiową i ramiona, ale bardzo szczupłe patykowate nogi. Prawie wszystkie spodnie tak na mnie wyglądają.

Spodnie zawsze możesz zwęzić. Rozmiar z wieszaka to baza do dopasowania. Rzadko bywa idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny płaszcz! Powiedz co się znajduje pod płaszczem? zielony sweter?

 

Płaszcz to H&M z linii Beckham. Pod spodem mam białą koszulę Stenstroms i zielony kardigan. Obawiałem się, że za dużo zieleni, ale skoro niewiele widać spod płaszcza, to zaryzykowałem :-) Bez płaszcza wyglądałbym pewno jak żaba.

 

Płaszcz fajny, szkoda, że te sieciówki robią je w dużej mierze z plastiku.... i Zara i H&M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.