Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, tylko węzeł krawata wyszedł jakiś gigantyczny.

Gruby ten kaszmir i trudno się wiąże. Zresztą trochę brak mi wprawy, jak mocniej zacisnę to się czerwony na pysku robię i tchu nie mogę złapać ;). Popracuję jeszcze nad techniką. Manualnie jestem raczej uzdolniony, więc jest nadzieja :-D

post-6001-0-49839500-1455465581_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Płaszcz fajny, szkoda, że te sieciówki robią je w dużej mierze z plastiku.... i Zara i H&M.

 

To prawda. Ubolewam nad tym, ale  mogę działać tylko w zakresie własnych możliwości finansowych. Czytam tu o butach Santoni, Church`s, odzieży Suitsupply, Kiton etc. Ja, niestety, większość szafy kupuję na allegro lub ebay`u, zdarza mi się w szmateksie. Całość zaprezentowana na zdjęciu kosztowała z pewnością mniej niż zwykły garnitur z Zary. Płaszcz (był nowy) wylicytowałem na allegro za 150 zł.

A zielona poszetka w kratkę? Kupiłem 30 cm materiału, obciąłem, obszyłem i mam. Wolę kombinować w ten sposób niż chodzić w "najkach" z galerii. Tym bardziej, że cieszy mnie udana stylizacja, którą w dodatku wykombinowałem :-)

Generalnie nie ukrywam jednak, że wolałbym pójść do porządnego krawca i uszyć płaszcz lub garnitur z angielskiej wełny, a na nogi założyć zielone lub czerwone monki od Kielmana.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie wymyśliłem na jutro, chociaż mam pewne wątpliwości odnośnie mocno rzucającego się koloru spodni (marynarka ciemny granat, moze niestety być słabo widać przez sztuczne światło).

 

Co myślicie?

 

Marynarka - Massimo

Spodnie - H&M

Koszula - Lambert

Buty - Loake

 

ps. Co kolejne zdjęcie wrzucane tutaj widzę jak ogromne braki mam w swojej szafie :)

 

post-7954-0-20820000-1455488476_thumb.jp

post-7954-0-20770900-1455488693_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sobie wymyśliłem na jutro, chociaż mam pewne wątpliwości odnośnie mocno rzucającego się koloru spodni (marynarka ciemny granat, moze niestety być słabo widać przez sztuczne światło).

 

Co myślicie?

 

Marynarka - Massimo

Spodnie - H&M

Koszula - Lambert

Buty - Loake

 

ps. Co kolejne zdjęcie wrzucane tutaj widzę jak ogromne braki mam w swojej szafie :)

Genialne skarpetki :D Reszta wydaje się być w "normie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.