Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marynarka: Suit Supply http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/hudson-jasnobr%C4%85zowy-jode%C5%82ka/C960.html?vpid=C96011

marynarkę polecam, materiał ma wyraźną fakturę, doskonale sprawdza się w casualu, materiał bardziej jesienno-wiosenny niż letni.

koszula: CTshirts

spodnie: Levi's

buty: Doucal's

Marynarka jest super, ale nigdy w życiu nie wydam na nią więcej, niż na garnitur tej samej firmy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu zestaw z golfem (no uparłem się :-D ). Tym razem w marynarskiej, aczkolwiek odświętnej wersji :) . Długo szukałem takiego klasycznego "submarinera" po sklepach stacjonarnych i różnych zalandopodobnych "polskich" przybytkach. W determinacji, w poznańskim barbourze, przymierzałem damski w pasującym mi rozmiarze  :oops: . W końcu się poddałem i sprowadziłem z UK. Fason klasyczny, gładki, raczej obszerny, ale bez przesady. 100 % wełna z merynosów. Dzianin nie lubię kupować na odległość, bo jestem jak ta księżniczka na ziarnku grochu. Nie toleruję nawet myśli o wełnie na gołej skórze, Bałem się, że kupię i jak zwykle nie będę nosił (nawet kaszmir potrafi mnie drażnić :evil: ), ale jest nadspodziewanie dobrze (oczywiście bawełniany izolator z długim rękawem mam na sobie) Kot nie prycha i nawet pozwolił się wziąć na ręce, choć nie przepada:

attachicon.gifnauticalia 1.jpgattachicon.gifnauticalia 2.jpgattachicon.gifnauticalia 3.jpg

Podobają mi sie buty, szczególnie na pierwszym zdjęciu. Co to za marka? Czapka bardzo fajna, na mnie niestety nie pasowałaby, bo mam szczupłą twarz. Odbiegnę troszkę od tematu- widzę, że masz budkę dla ptaków i kiciusia. Nie za nisko ona, nie podchodzi kiciuś do ptaszków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne spodnie, pasują do szarego płaszcza. A zamiast poszetki proponowałbym brązowe lub bordowe rękawiczki :)

*zakładam, że obuwie w odcieniach brązu.

 

Brązu w ogóle na mnie nie było. Płaszcz jest ciemnoszary, spodnie czerwono-szare, więc założyłem czarne sztyblety. Nie podoba mi się łączenie ciemnoszarego z brązowym. Co do rękawiczek słuszna uwaga- cienkie bordowe byłyby super. Niestety nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.