Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piątkowy wieczór w Muzeum Historii Naturalnej z największym dinozaurem odkrytym w historii, tytanozaurem z Patagonii. Ważył 70 ton i był długi na 37 metrów. Szkielet nie zmieścił się w sali wystawowej więc głowa wystaje przez wejście. Trochę jak w filmie Noc w Muzeum, więc czekam aż Dino się obudzi ;)

e1753f6d3fc5a5504c2eeb7e670c9d2f.jpg

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dałbyś minusa za pokrzywione spodnie i by się wyrównało..

Nie widzę na zdjęciu dokładnie co to za spodnie, ale chyba nie wełniane. Sam we wszystkich spodniach bawełnianych mam podobny efekt w okolicach kolan (materiał się wypycha), a już najbardziej w przypadku moleskin. Czy to normalne, a może to kwestia "małej grubości" kolana, które nie wypełnia spodni i nie naciąga materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot Dog nie bawisz się czasem w trolowanie? Jeśli błękitna koszula (w tym wypadku kratka) nie pasuje do szarego to nie wiem co pasuje. Tą stylizację Benego uważam za jedną z lepszych, a krawat świetnie pasuje, wybija się na tle nudnej szarości.

 

Albryk trochę za dużo namieszane, ta poszetka mi nie pasuje, zmieniłbym ją na białą, a guziki na granatowe. Moim zdaniem marynarka tylko by na tym zyskała. No i rzecz, na punkcie której mam fetysz - pasek musi być w kolorze butów. Powiadasz, że założyłeś Yanko cuero? :twisted:

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albryk trochę za dużo namieszane, ta poszetka mi nie pasuje, zmieniłbym ją na białą, a guziki na granatowe. Moim zdaniem marynarka tylko by na tym zyskała. No i rzecz, na punkcie której mam fetysz - pasek musi być w kolorze butów. Powiadasz, że założyłeś Yanko cuero? :twisted:

 

Odnosząc się do wszystkich Twoich uwag:

- niestety, Yankowy pasek cuero tego dnia był poza moim zasięgiem, więc założyłem niebieski i starałem się nawiązać skarpetami i sznurówkami - taka tam wariacja na temat... ;)

- guziki w marynarce są kolorem bardzo zbliżone do butów i na żywo wyglądają w moim mniemaniu nie najgorzej (aczkolwiek mogę się mylić), ponadto w marynarkę niespecjalnie mam ochotę inwestować zarówno czas, jak i środki, gdyż uważam ją za trochę zbyt krótką, co przekłada się na to, że mam ją na sobie sporadycznie...

- po białą poszetkę natomiast sięgam chętnie, aczkolwiek w bardziej formalnych zestawach :)

 

Pozdrawiam i dzięki za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @Zajac Poziomka stwierdził @Hot Dog to pospolity troll który ma za dużo wolnego czasu i spamuje swoimi wypocinami forum. Chociaż nie każdy ma poczucie estetyki więc może on z tymi postami i stylizacjami na serio ;) ale mam nadzieje że moderatorzy forum zadziałają i usuną offtopy przez niego wprowadzone do tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.