Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i rzecz, na punkcie której mam fetysz - pasek musi być w kolorze butów. Powiadasz, że założyłeś Yanko cuero? :twisted:

Moim zdaniem paski w kolorze cuero lub koniakowym wyglądają kiepsko i zdecydowanie wolę zwykły brązowy pasek do jasnych butów. Zasada "pasek w kolorze butów" w ogóle do mnie w tym wypadku nie przemawia.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @Zajac Poziomka stwierdził @Hot Dog to pospolity troll który ma za dużo wolnego czasu i spamuje swoimi wypocinami forum. Chociaż nie każdy ma poczucie estetyki więc może on z tymi postami i stylizacjami na serio ;) ale mam nadzieje że moderatorzy forum zadziałają i usuną offtopy przez niego wprowadzone do tego wątku.

Na całe szczęście to nie do Pana, ale Moderatorów Forum, należy definiowanie tego, czym jest offtop. Moje dwie poprzednie wypowiedzi bezpośrednio odnosiły się do tematu "CMDCNS" - skrytykowałem Pańską stylizację i pochwaliłem tę Pana Allbryka; natomiast Pańska jest po prostu kolejną chamską wycieczką personalną pod moim adresem, w której w żaden sposób nie odnosi się Pan do mojej krytyki. Jeszcze wczoraj zarzucał mi Pan brak pokory i sugerował branie krytyki "na klatę" - czy dzisiejsze Pańskie wypowiedzi to zwykła hipokryzja, czy pamięć godna złotej rybki?

 

Dziś w Pałacu Kultury i Nauki. Przez kiepskie oświetlenie nie widać dokładnie, ale spodnie są burgundowe, po prostu wyszły takie ciemne ;)

Plus za Pańską kamizelkę - stanowi ciekawe dopełnienie marynarki i krawata. Monki też niczego sobie :) Zastanawia mnie tylko, czy klapy marynarki nie są odrobinę za wąskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście patrząc na Twoje stylizacje czytam Twoje komentarze dla zabawy. Praktyka nie teoretyka skłania mnie do stwierdzenia że jesteś trollem i nie wiesz o czym piszesz w czym zgadzam się w zupełności z @dublekil Szkoda mi czasu na polemizowanie z kimś kto nie ma elementarnej wiedzy o męskiej elegancji a wymądrza się na publicznym forum. Zając Poziomka miał rację i szkoda czasu na kogoś takiego jak Ty. Moderatorzy wyczyszczą mam nadzieję ten wątek.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za Pańską kamizelkę - stanowi ciekawe dopełnienie marynarki i krawata. Monki też niczego sobie :) Zastanawia mnie tylko, czy klapy marynarki nie są odrobinę za wąskie?

 

 

Klapy do najszerszych nie należą, ale jestem dość szczupły, więc nie jest z nimi tak źle ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JD! Sam chodziłem do prep school w Stanach więc dokładnie wiem jak wyglada styl preppy i sam się tak ubierałem bo to był wymóg. Nie wiem gdzie na tych zdjęciach widzisz denim?

Nie chcę prowadzić bezsensownej polemiki, ale na każdym jednym zdjęciu, które zamieściłem znajduje się przynajmniej jedna osoba w dżinsach, a co więcej pochodzą one z jednego ze wspomnianych przez Ciebie blogów. I to z artykułu pt. Ivy Denim... Dodatkowo pragnę zwrócić uwagę, że Mark Zuckberg też uczęszczał do prep school, a wygląda jak wygląda, więc powoływanie się, że się chodziło do takiej szkoły jest "ech..." ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę prowadzić bezsensownej polemiki, ale na każdym jednym zdjęciu, które zamieściłem znajduje się przynajmniej jedna osoba w dżinsach, a co więcej pochodzą one z jednego ze wspomnianych przez Ciebie blogów. I to z artykułu pt. Ivy Denim... Dodatkowo pragnę zwrócić uwagę, że Mark Zuckberg też uczęszczał do prep school, a wygląda jak wygląda, więc powoływanie się, że się chodziło do takiej szkoły jest "ech..." ;)

Mówię o doświadczeniu z preppy style jakie mam i serio nikt nie nosi jeansów. To że zdążają się przypadki które idą na łatwiznę i zakładają denim który do stylu preppy w ogóle nie pasuje to tak samo jak ludzie łamią dress code i zakładają smoking na ślub w dzień. Zdarza się ale czy to jest poprawne? Moje stwierdzenie o szkole miało na celu stwierdzenie że miałem i mam dużo do czynienia na codzień z tym stylem ponieważ dominował on w mojej młodości i tyle. Nie uważam się za góru i znawcę który wie wszystko o preppy style ale wiem także z doświadczenia że w Polsce bardzo mało osób ubiera się w ten sposób i ludzie czerpią inspiracje z blogów które łamią "zasady" nagminnie. Dalsza polemika nie ma sensu bo prowadzi do twierdzenia "ale moja racja jest racją najmojszą". Zuckerberg w swoim Tshircie i jeansach za dużo nie wyniósł z prep school.
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że sweter (zwłaszcza o tak wyraźnym splocie) lepiej by pasował do flaneli czy tweedu. A że nie posiadam takiej marynarki, to zaryzykowałem połączenie z tą, z racji wyraźnego wzoru. Co do poszetki, to wybór mam bardzo ograniczony. Z tego co mam, taka zieleń wydała mi się najlepsza. Zdjęcie trochę przekłamuje rzeczywistą barwę poszetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.