Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wiem, nie znam się, ale wydaje mi się że o ile można się spierać czy adidasy pasują stylistycznie do koszuli i spodni w kant, to doświadczenie mówi mi ze takie buty są zwykle przewiewne (co zawdzięczają konstrukcji z siateczki) a do tego zapewniają dobra amortyzację, przez co jest to ostatni rodzaj obuwia który mógłby wywołać moje zaniepokojenie dobrostanem stóp posiadacza podczas całodziennych wędrówek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra nauki gotów był bym założyć na jedna nogę mojego New Balance’a, na drugą Barkera i ruszyć na cały dzień do Turynu, by potem pokazać stopy, ale niestety przez stopy procentowe o wojażach muszę zapomnieć:(

A żeby nie znacząc z tematu - bardzo ładne spodnie - gdzie takie można dostać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2022 o 13:49, ciasteczkowy napisał:

A żeby nie znacząc z tematu - bardzo ładne spodnie - gdzie takie można dostać?

 

A dziękuję - spodnie szyte u lokalnej krawcowej w Lublinie według własnego pomysłu, wzór inspirowany kilkoma znanymi tu polskimi markami, pozbawiony zakładek (czego w sumie teraz trochę żałuję, następnym razem spróbuję z zakładkami).

 

A co do wyboru butów - taki kompromis - mniej przewiewne, ale wygodniejsze w całodziennym kontakcie z kamiennymi podłożami. Wiem, rozumiem i nie przeczę, że lepiej oddychałyby skórzane mokasyny, ale większy komfort "mechaniczny" przy długich spacerach po mieście to jednak domena adidasów/sneakersów.

 

Pozwolę sobie turyński wątek zakończyć bardzo bardzo nieformalną kompozycją z wariacją na temat białego t-shirtu w roli głównej. Ot, taka pamiątka.

 

 

J.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

To akurat sytuacja tuż po zdjęciach z fotobudki. 

Cel: artystyczne zaszokowanie odbiorcy poprzez karykaturalną muchę założoną do golfa, która o dziwo lekko pasuje do poszetki. Forma niesztywna -> żartobliwa z nieformalnymi elementami klasycznej elegancji. 

Tak, mam specyficzne poczucie humoru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.