Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 godzin temu, me.spoke napisał:

Dzięki ;) nie inaczej, dżins z Luxire, bardzo lubię ten ciuch

Ech... Bezskutecznie poszukuję dobrze leżących dżinsów. Kiedyś trafiłem w H&M dość fajny denim, fason Slim Regular (co trąci trochę oksymoronem) i te miały więcej miejsca w udzie i dobrze leżącą nogawkę w łydce. Ale niestety z czasem kiepska jakość denimu dała o sobie znać, wypchały się kolana i jakieś bezkształtne się zrobiły. No i w sumie "wyrosłem" w udach z nich, ale to akurat na plus  💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcie., Dzięki kolego @Wodzu za inspiracje .,Mnie zadziwia jakim cudem Stanisław Pagaczewski w 1966 roku wydal książkę dla dzieci, która odzwierciedla dzisiejszy obraz sceny politycznej w jednym z krajów środkowoeuropejskich,. Sytuacja w wyimaginowanych krainach ,których mieszkańcy cierpią pod presją autorytarnych rządów groteskowych tyranów nie odbiegają zbytnio od dzisiejszych realiów tego niemal czterdziestomilionowego państwa

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć, że Orwell jeszcze wcześniej przewidział Pegasusa, ale to nic dziwnego w sumie. Ludzkość od zarania stoi na rządach tyranii i totalitaryzmów i jakieś tam przypadki demokracji takie znowu demokratyczne w dzisiejszym rozumieniu wcale nie były. Wszystko jakoś tam wraca, historia (non) magistra vitae, вот жизнь, panie. Zaraz będzie ban

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, musa19 napisał:

A ja czekam, czekam i... końca nie widać...🤔

No szaleństwo jest na tych Rolexach. Ponoć od zeszłego piątku już się nie można na żaden model "męski" nawet zapisać. Ja tego pięknego DJ-a  "przechodząc z tragarzami" wziąłem 3 lata temu z wystawy. Kiedyś Rolexa nawet kijem bym nie trącił 😉. I ile się nawybrzydzałem, że rabat za niski, że bransoleta hmmm... "niemęska" 😉. I jak to się skończyło ? Następnego odbierałem w lipcu tego roku (to już miała być inwestycja), a na dwa (w tym exp. 1 dla małżonki) jestem zapisany 😂  . Życzę cierpliwości. Będzie dobrze 😁

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Kiedyś Rolexa nawet kijem bym nie trącił 😉

O to, to, to... miałem dokładnie tak samo😉

16 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Życzę cierpliwości. Będzie dobrze

W sumie to mi jakoś bardzo nie zależy - przypominam sobie, że czekam, jak zobaczę u kogoś albo gdzieś w necie. Bardziej mnie zastanawia już nie, kiedy ale czy w ogóle dostanę (ja tam taki jestem Klient z ulicy, bez żadnej historii u AD, etc.)😁

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
13 godzin temu, musa19 napisał:

Albo nie dostanę i... też będę zadowolony, bo generalnie taki ze mnie pogodny człowiek😉😁

Pozdrawiam.

Swoją drogą, to co się dzieje z tymi Rolexami? Taki duży popyt, jako lokata chroniąca przed inflacją? W GalMoku od dłuższego czasu praktycznie nic w sklepie nie mają, z tego co piszecie są w naszych sklepach zapisy na zapisy. Za oceanem widzę coś da się kupić od ręki nawet u nieautoryzowanych ale pewnych sprzedawców, więc jednak jakaś podaż bieżąca jest. Jesteśmy jako rynek w aż tak głębokim poważaniu producenta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.