Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W dniu 7.05.2022 o 21:52, michasacuer napisał:

 

A było tak dobrze... Scrollowałem i gdy dojechałem do dołu spodni czar prysł...z wełny czy nie z wełny, o ile pasek zawiązywany na sznurek jest OK, to wykończenie dołu ze sciągaczem a la joggersy to już nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie rozumiem dlaczego sznurek w pasie jest ok, ale ściągacze już nie? Jak wzorujemy się na dresach to do oporu ;)

Aczkolwiek osobiście mam nadzieje, chociaż pewnie złudną, że cały ten trend trafi szybko do lamusa.

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blekit napisał:

Hmm, nie rozumiem dlaczego sznurek w pasie jest ok, ale ściągacze już nie? Jak wzorujemy się na dresach to do oporu ;)

Aczkolwiek osobiście mam nadzieje, chociaż pewnie złudną, że cały ten trend trafi szybko do lamusa.

 

Nie doprecyzowałem. Sznurek w pasie IMO jest ok przy lnie, bawełnie, a może nawet przy wełnie (jakimś hopsacku czy fresco) bo ten jednak mniej rzuca się w oczy i jakoś tam wpisze się w luźniejszyy charakter takich  spodni. Sciągacz na dole idze niebezpiecznie w stronę dopasowania typu "skinny fit" czy innych rurek. Przywodzi mi na myśl nie tyle dresy co spodnie Aladyna :)

A jeśli komuś taki styl odpowiada to w sumie niech nosi, ale widziałbym to w zestawieniu z t-shirtem, polo czy popoverem, z trampkami lub sneakersami na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NieMy napisał:

Prawdziwy dżentelmen nie biega! Pośpiech jest cechą motłochu!

Uśmiecham się na te słowa, kiedy zawiązuję szalik i poprawiam szelki przed partyjką tenisa i cocktail party na trawie.

Dajcie żyć, niech sobie każdy chodzi jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem dziś przed intelektualnym wyzwaniem dobrania możliwie eleganckiego stroju bez dostępu do koszul i brązowych butów. Więc połączyłem: derby, chinosy, polówkę i wielbłąda. Przyznam, że musiałem się w końcu przełamać do założenia czegokolwiek innego niż koszula pod marynarkę. 😁 Eksperymentowałem też z szarą, tweedową marynarką. Okazała się zbyt ponura w połączeniu z czarnymi spodniami i chyba również zbyt ciężka w kwestii tekstury. Poszetka prześwietlona, miała trochę błękitu i żółtego. Jak wyszło?

IMG_20220522_213901.jpg

IMG_20220522_214242.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 22.05.2022 o 22:55, matt_falley napisał:

Stanąłem dziś przed intelektualnym wyzwaniem dobrania możliwie eleganckiego stroju bez dostępu do koszul i brązowych butów. Więc połączyłem: derby, chinosy, polówkę i wielbłąda. Przyznam, że musiałem się w końcu przełamać do założenia czegokolwiek innego niż koszula pod marynarkę. 😁 Eksperymentowałem też z szarą, tweedową marynarką. Okazała się zbyt ponura w połączeniu z czarnymi spodniami i chyba również zbyt ciężka w kwestii tekstury. Poszetka prześwietlona, miała trochę błękitu i żółtego. Jak wyszło?

IMG_20220522_213901.jpg

IMG_20220522_214242.jpg

Pewien nieżyjący klasyk mawiał , ze jako poszetki używa tylko damskich majteczek. Po dłuższym zastanowieniu zaczynam podzielać jego zdanie.😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mosze napisał:

Ja do polówki (w sensie bluzeczki, nie prac polowych) staram się jednak dobierać obuwie sportowe lub każualowe (buty żeglarskie, snikersy itp.).

Ale to nie jest obuwie dżentelmeńskie , poza tym pod podeszwą takiego buta nie chrzęści piasek. Wychodzi więc na to , ze to buty o rodowodzie plebejskim. Można przecież i laczki włożyć . Wtedy będzie bardzo każualowo😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.