Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W dniu 10.02.2022 o 01:35, Kyle napisał:

Swoją drogą, to co się dzieje z tymi Rolexami?

W dniu 10.02.2022 o 07:54, eye_lip napisał:

Sytuacja jest taka sama na całym świecie.

Osobiście mam wrażenie, że więcej osób (spośród kupujących Rolexa nie dla siebie do noszenia, ale w innych celach) jest raczej zainteresowana szybkim zyskiem niż lokatą kapitału🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 19:28, me.spoke napisał:

1845D411-4E93-4CF8-8CF2-6AC2B14C2606.jpeg

Koszula to S&M MTO? Kojarzę, że już wrzucałeś kiedy zdjęcie w ich koszul z kołnierzykiem BD, a ten prezentuje się równie zjawiskowo. No i ta marynarka! Aż załuję, że sezon na grubsze tkaniny dobiega powoli końca :< 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JDC napisał:

Koszula to S&M MTO? Kojarzę, że już wrzucałeś kiedy zdjęcie w ich koszul z kołnierzykiem BD, a ten prezentuje się równie zjawiskowo. No i ta marynarka! Aż załuję, że sezon na grubsze tkaniny dobiega powoli końca :< 

Dzięki! Tak, teraz wszystkie koszule zamawiam od nich, to najlepsze MTO z jakiego do tej pory korzystałem. Poziom wykonania to oczywiście nie Luca Avitabile, ale są bardzo elastyczni w kwestii personalizacji zamówienia i dokładnie trzymają wymiary.

Marynarka też od S&M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, me.spoke napisał:

Dzięki! Tak, teraz wszystkie koszule zamawiam od nich, to najlepsze MTO z jakiego do tej pory korzystałem. Poziom wykonania to oczywiście nie Luca Avitabile, ale są bardzo elastyczni w kwestii personalizacji zamówienia i dokładnie trzymają wymiary.

Marynarka też od S&M.

A jak wygląda sprawa z opłatami (bo S&M to chyba Kanada tak?) cło, opłaty kuriera etc. Czy to się kalkuluje np dopiero przy zamówieniu np 2-3 sztuk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JDC napisał:

A jak wygląda sprawa z opłatami (bo S&M to chyba Kanada tak?) cło, opłaty kuriera etc. Czy to się kalkuluje np dopiero przy zamówieniu np 2-3 sztuk?

Z tego, co koledzy mówili, to wygląda nieciekawie. Cło + wysyłka + VAT sprawiają, że musisz dodać jakoś 40 % do ceny zamówienia, zapomnij też o ew. zwrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiając dwie koszule zapłaciłem ok. 250 zł VATu, cła i opłaty manipulacyjnej, ale firma zwraca 50% poniesionych kosztów w ramach Store Credit. Jeśli planuje się więcej zamówień to wychodzi całkiem konkurencyjna cena. Dodatkowo rok temu ok. marca była promocja gdzie za koszulę z podstawowych, nota bene bardzo przyzwoitych materiałów wychodziło jakieś 45 dolarów/szt. No i obsługa klienta jest bardzo dobra. Dla przykładu koszula ze zdjęcia miała być z innego materiału. W S&M pozwolili mi ją zachować i powiedzieli, że wyślą tę z wybranego materiału za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, me.spoke napisał:

Ja zamawiając dwie koszule zapłaciłem ok. 250 zł VATu, cła i opłaty manipulacyjnej, ale firma zwraca 50% poniesionych kosztów w ramach Store Credit. Jeśli planuje się więcej zamówień to wychodzi całkiem konkurencyjna cena. Dodatkowo rok temu ok. marca była promocja gdzie za koszulę z podstawowych, nota bene bardzo przyzwoitych materiałów wychodziło jakieś 45 dolarów/szt. No i obsługa klienta jest bardzo dobra. Dla przykładu koszula ze zdjęcia miała być z innego materiału. W S&M pozwolili mi ją zachować i powiedzieli, że wyślą tę z wybranego materiału za darmo.

Benevento powinni zainspirować się takim serwisem :) a co się tyczy opłat, no właśnie te dodatkowe koszty z całkiem niezłej ceny wyjściowej robią już nie taką okazję. Co prawda to cena za MTO,a ten BD mega mi się podoba. Niby na rynku PL kilka sklepów ma koszule warte uwagi ALE:

1. Mr Vintage & Lancerto jest ok, ale mam za długie rękawy, a narazie nie rozglądałem się za miejscem, które skróci mi je z plisą. U nas na szwalni dziwnie na mnie patrzą jak o takie rzeczy wypytuję 😛.

2. Poszetka ma za wąskie rękawy i również za długie przy rozmiarze 38, w 39 obawiam się, że będzie jeszcze gorzej z długością.

3. Macaron i ZR nie testowałem, czy ktoś ma porównania z w/w ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.