Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że osoby zmarłe nie mogą służyć za wzór elegancji? Zanim usłyszę "nie mogą" ;), to pozwolę sobie na wstawienie:

Dołączona grafika

Więcej:

http://images.google.com/search?q=jan+p ... w&tbm=isch

W mediach w ten sposób (jako o wzorze elegancji) raczej o nim nie mówiono, pomijając że osoba duchowna raczej nie bardzo może być "modową inspiracją" dla ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć, żebym dobrze znał się na stylu, w jakim ubrany jest minister Nowak, ale moim zdaniem wszystko tu gra, poza tym, że zestaw nie jest (chyba) związany z tematem forum.

Zdaje się, że ten dział ma prezentować stylistyczne koszmary aspirujące do (klasycznej) męskiej elegancji. Ten nie aspiruje. Tak myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze ubrany, ale zachowania biznesowe tego pana sprawiły, że traktuję go jak "polskiego cwaniaka", a nie "polskiego eleganta".

Nie zagłębiając się w Historie biznesowe tego pana...ma w sobie coś co przyciąga uwagę...a nosi ubrania w taki sposób,że nie mam wrażenia, ze jest przebrany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie pokazuje coś innego niż to do czego przywykłeś lub czego oczekiwałeś, ale to nie jest kompletna porażka

Po zastanowieniu, zgadzam się z Tobą. Znając S.Nowaka jako polityka i widząc go tak ubranego, powstał u mnie pewnego rodzaju dysonans. Faktycznie, nie jest to "porażka" w sensie klasycznym.

Mimo wszystko jednak, coś mi tam nie gra. Ale to chyba już inny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak ma doskonały outfit, dzięki któremu jest nierozpoznawalny dla 95% przechodniów (strzelam). To daje mu swobodę, o którą osobie publicznej na pewno trudno. Myślę, że wybór takiej stylizacji – wręcz celowo przerysowanej - był świadomy. W lnianej marynarce i chinosach nadal byłby w pracy (w oczach rozpoznających go ludzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że osoby zmarłe nie mogą służyć za wzór elegancji? Zanim usłyszę "nie mogą" ;), to pozwolę sobie na wstawienie:

Dołączona grafika

Więcej:

http://images.google.com/search?q=jan+p ... w&tbm=isch

Papieże nie mogą uchodzić za elegantów. Dlaczego? Ponieważ papież ma od tego ludzi, naczelny Biskup Rzymu musi wyglądać perfekcyjnie. Czy Karol Wojtyła zanim został Janem Pawłem II był elegantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że osoby zmarłe nie mogą służyć za wzór elegancji?

Nie wiem, czemu nie mogłyby. :) Ale to zdjęcie bardziej pasuje do Dobrze ubranych mężczyzn, mnie się bardzo podoba taki biały płaszcz. :)

Czy Karol Wojtyła zanim został Janem Pawłem II był elegantem?

Każdy może się na klasyczną elegancję nawrócić. ;)

Wydaje mi się, że np. Benedykta XVI moglibyśmy zaliczyć do ikon klerykalnego stylu - myślę, że to przez niego były podejmowane decyzje o przywróceniu do użytku dawno niestosowanych elementów stroju papieskiego, a nie przez jego doradców. Już go poza tym zaliczyliśmy do grupy rekonstrukcyjnej z tegoż właśnie powodu. :)

Pozdrawiam, Dr

PS Jeśli chodzi o Wiśniewskiego, ma przynajmniej poprawne klapy do smokingu, szkoda tylko, że w dzień. :P Ksiądz za to ma bardzo stylową befkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że np. Benedykta XVI moglibyśmy zaliczyć do ikon klerykalnego stylu - myślę, że to przez niego były podejmowane decyzje o przywróceniu do użytku dawno niestosowanych elementów stroju papieskiego, a nie przez jego doradców. Już go poza tym zaliczyliśmy do grupy rekonstrukcyjnej z tegoż właśnie powodu. :)

Dokładnie, BXVI wkleiłem też do tematu i kapeluszach i uważam go za papieża-dandysa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że np. Benedykta XVI moglibyśmy zaliczyć do ikon klerykalnego stylu - myślę, że to przez niego były podejmowane decyzje o przywróceniu do użytku dawno niestosowanych elementów stroju papieskiego, a nie przez jego doradców. Już go poza tym zaliczyliśmy do grupy rekonstrukcyjnej z tegoż właśnie powodu. :)

Dokładnie, BXVI wkleiłem też do tematu i kapeluszach i uważam go za papieża-dandysa :).

Liczę na to, że następny papież przywróci do użytku tiarę papieską ;) , z której zrezygnował bodajże Jan Paweł I (o ile się nie mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

Generalnie rzecz biorąc, mimo iż nie sympatyzuję z opcją polityczną Radosława Sikorskiego, jego styl obiektywnie oceniam bardzo dobrze. Tutaj jednak coś mi nie pasuje (chociaż trudno wskazać dokładnie co). Mam wrażenie, że tak duża skala wzoru, połączona z tak "wyraźnym" kolorem, bardzo odciąga uwagę od twarzy.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.