Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie każdy zestaw ostatnio pokazywany w CMDNS na głowę bije to co prezentują sobą nasi ,,celebryci". Oni nie mają stylistów czy ci styliści są do bani?

Skąd taka jednoznaczna / uogólniająca opinia?

Jest kolosalna różnica między zestawem dopieszczonym pod każdym względem, przygotowanym nierzadko specjalnie na sesję do CMDNS, gdzie zamieszczone zdjęcie jest najlepszym spośród zrobionych, a fotkami celebrytów robionymi często niespodziewanie, głównie przez paparazzich, ktorzy wybierają takie zdjęcia, które zainteresują, a to często oznacza gorsze, nienaturalne ujęcie, wpadkę, itd...

Poza tym swoją analizę przedstawiłeś w dziale, w którym pokazywane są te najgorsze zestawy celebrytów. Możemy się pokusić o dyskusję w zaproponowanym przez Ciebie temacie, ale to chyba w oddzielnym wątku i na innych przykladach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie każdy zestaw ostatnio pokazywany w CMDNS na głowę bije to co prezentują sobą nasi ,,celebryci". Oni nie mają stylistów czy ci styliści są do bani?

Skąd taka jednoznaczna / uogólniająca opinia?

Jest kolosalna różnica między zestawem dopieszczonym pod każdym względem, przygotowanym nierzadko specjalnie na sesję do CMDNS, gdzie zamieszczone zdjęcie jest najlepszym spośród zrobionych, a fotkami celebrytów robionymi często niespodziewanie, głównie przez paparazzich, ktorzy wybierają takie zdjęcia, które zainteresują, a to często oznacza gorsze, nienaturalne ujęcie, wpadkę, itd...

Poza tym swoją analizę przedstawiłeś w dziale, w którym pokazywane są te najgorsze zestawy celebrytów. Możemy się pokusić o dyskusję w zaproponowanym przez Ciebie temacie, ale to chyba w oddzielnym wątku i na innych przykladach...

Choć jednak na powyższym zdjęciu Szyca niewiele dałoby się zrobić z ubraniem. Ja zaczynam chylić się ku teorii, że noszenie ubrań markowych to słuchanie tego co każą nam inni. A większość polskich celebrytów (z tego co widzę tutaj, bo kompletnie nie znam tego świata) nosi to co każe im moda, i powszechnie uznawane marki. No zobacz na Szyca, poszetkę ma - bo trzeba, ale te rękawy i nogawki nie będą już dobre w żadnych świetle i pod żadnym kątem.

Z drugiej strony zgadzam się, że dodanie pozytywnie ocenionego zdjęcia w CMDNS nie jest zbyt trudne i wymagające, a do tego bardzo często pokazuje ubranie tylko wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rękawy i nogawki nie będą już dobre w żadnych świetle i pod żadnym kątem.

Zgadza się, dlatego trafił do "Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy".

Mamy 2500 zarejestrowanych członków naszego forum. Jestem przekonany, że ogromna część z nas ubiera się na co dzień tak, że pokazanie tego w CMDNS spotkaloby się z dużą krytyką. Dużo mniejsza część na co dzień tworzy zestawy, w których w większości wypadków jest dobrze/bardzo dobrze, ale pewnie można by się do kilku rzeczy przyczepić. Najmniejsza grupa, to te osoby, które doszły do perfekcji. Myślę, że ostatnie dwie grupy mogą stanowić 5 - 15% wszystkich członków forum. A ilu spośród członków forum pokazuje się reg. w CMDNS? Strzelam, że ok. 0,5%.

0,5% naszej społeczności porównywać z całą społecznością celebrytów jest lekką przesadą :D. Tym bardziej, że np. Szyc i inne często pokazywane u nas znane osoby nie są w Polsce stawiane za wzór elegancji, mody, a raczej za znanych artystów. Temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze ubrany, ale zachowania biznesowe tego pana sprawiły, że traktuję go jak "polskiego cwaniaka", a nie "polskiego eleganta".

Czytałem z nim wywaid we Wproście i miał ciekawe zdjęcia. Widziałem z nim program i dobrze prowadził. Wiecej nie wiem.

No cóż.. Parafrazując: nie szata "czyni człowiekiem".

Poniższy przykład, uznaje jako wpadkę pana, który raczej zaliczany jest do tych dobrze ubranych:

... jakiś czas temu pokazywane w Gazeta.pl (dział Plotek.pl - ja naprawdę nie czytam Plotka, ale koledzy mi powiedzieli :D)

Dołączona grafika

Mocnym zaskoczeniem, dla mnie było to zdjęcie, ponieważ Pan Nowak, zawsze dobrze się prezentuje... Chyba nieco przesadził z "każualem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.