Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to się kwalifikuje jako "koszmar" - facet generalnie nie wygląda źle, jest kilka błędów (kwiatek, rękawy, może nogawki), które są typowe dla Polaków i którym mógłby zaradzić pierwszy lepszy krawiec. Być może garnitur w prążek również nie jest najlepszy na tego typu uroczystość.

Jednakże, moim zdaniem, "koszmar stylistyczny" to wynik próby bycia modnym, która doprowadziła do karykatury. Tutaj trudno mówić o takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda; nadal jednak uważam, że Tajner nie jest typowym celebrytą - jest znany ze względu na Małysza i jego sukcesy. Takich zdjęć można w wykonać mnóstwo w niedzielę wśród polskich mężczyzn zdążających na mszę w kościele, prawdopodobnie w swoim jedynym garniturze, który założyli na prośbę żony.

Powtarzam - nie ma sensu naśmiewać się w takim wątku z normalnych ludzi popełniających typowe dla Polaków błędy. Jeśli wątek ma mieć sens, powinny być tutaj prezentowane fashion victims, celebryci związani z modą (sami nie potrafią), ew. wpadki stylistów i kostiumologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ale to mimo wszystko TV, a to raczej powinno zobowiązywać. I do tego to moja ulubiona stacja! :-)

do czego tv ma zobowiazywac? Do krawata? Marynarki? Na podstawie zalaczonych zdjec powiedzeneie ze to koszmar jest naduzyciem. C'mon. Wiecej dystaansu do swiata proponuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego tv ma zobowiazywac? Do krawata? Marynarki? Na podstawie zalaczonych zdjec powiedzeneie ze to koszmar jest naduzyciem. C'mon. Wiecej dystaansu do swiata proponuje

+

W tym wątku powinny być hardkory, a to jest tylko zdjęcie z facetami w koszulach. Koszula to jest dzisiejszy standard, więc zdjęcie by sie kwalifikowało, gdyby np.:

- miała nadruki;

- była wypuszczona ze spodni i sięgała kolan;

- mankiety sięgały by kłykci;

- byłby to iwent mieszczący się w kategorii black tie;

Wszystkie powyższe warunki nie muszą być spełnione jednocześnie, ale gdyby sie to udało, to właśnie takie zdjęcie warto tu wrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywan był w komplecie? :mrgreen:

To się nazywa "dopasowanie strojem do otoczenia" :)

Albo redaktor jest kameleonem, albo nosi ze sobą odpowiedni dywanik (w odróżnieniu od dywaników modlitewnych to dywanik eventowy). :lol:

a może bierze wzorce z najnowszej adaptacji "Sherlocka Holmesa", lub co więcej, przewidział zastosowany w niej chwyt z idealnym dostosowaniem się Sherolocka do otoczenia, by przypomnieć ostatnią scenę z "Gry z cieniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... pierwszy jestem do krytykowania krótkich spodenek do marynarki, ale... jak zobaczyłem tę fotkę, to zanim zdałem sobie sprawę, że to są krótkie spodnie z marynarką, to w mojej głowie pojawiła się myśl "na tym zdjęciu wszystko do siebie pasuje, podoba mi się".

Abstrahując od generalnej dyskusji "czy krotkie spodnie do marynarki", znajdzie się ktoś jeszcze, komu podoba się ten zestaw? :D Na wszelki wypadek umieszczam w dziale, w którym wstawiłbym większość (wszystkie?) dotychczasowe zdjęcia "marynarka/krótkie spodenki". Nie bić ;).

Źródło: http://citizencouture.com/2011/06/albin ... -pitti-80/

post-2604-13658922407424_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.