Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Z radością zobaczyłbym dział "jak wyglądałem na swoim ślubie" :) Takich kwiatków jak powyższe się nie spodziewałbym ale pewnie i tak byłoby wesoło :twisted:

Zdaje się już podobny dział gdzieś jest załozony.

"ten na zdjeciu, w za dużym świecącym garniturze i brzydkich butach to ja... ale chłopaki uwierzcie to jeszcze było przed nawróceniem!!!" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

jest kilka wątków gdzie można by to wsadzić, ale w moim odczuciu podpada to trochę pod koszmary stylistyczne.

Chodzi o wczorajszą galę Polacy z werwa. Jest już sporo zdjęć i filmików w necie na których można sobie pooglądać jak tzw. śmietanka gwiazd i celebrytów (a chyba ze względu na koncert Lany Del Ray wyjątkowo dużo się ich zebrało) ubrała się na tą galę.

tutaj jeden link dla przykładu: www.plotek.tv/plotektv/0 0.html

Już sama nazwa, Gala, wskazuje, że powinna to być impreza z obowiązującym formalnym strojem. Ale dla pewności organizatorzy na zaproszeniach dość wyraźnie napisali że obowiązuje black tie. A tu co? nic! d*pa! Większość facetów ubrała się jak do klubu - powszechnie obowiązująca rozpięta koszula (koniecznie na 2, a nawet 3 guziki), dżinsy, zestawy koordynowane, itd. Nawet styliści i ludzie zawodowo związani z modą olali zasady black tie. Rzadko kto ubrał garnitur, o krawacie nie wspominając. Przemek Saleta nawet założył smoking, ale do czarnego podkoszulka.

Przynajmniej kobiety o siebie zadbały i duża część z nich miała suknie wieczorowe.

W dniu dzisiejszym obowiązywał (w części zamkniętej) ubiór smart casual. Wiem, że nie wymaga to zakładania krawata, ale też nie zakazuje (szczególnie w jakimś fajnym koordynowanym zestawie), ale takowe widziałem tylko u ochroniarzy i kelnerów.

Jeżeli nikt nie zacznie edukować celebrytów i ludzi którzy mają szczególne parcie na szkło jak się powinno ubierać, to niedługo ludzie z tego forum nie tylko będą niszową grupą w naszym narodzie, ale nawet będzie się ich traktowało jak jakieś dziwadła.

..... ufff..... musiałem to z siebie wyrzucić ..... już mi lżej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wczorajszą galę Polacy z werwa. Jest już sporo zdjęć i filmików w necie na których można sobie pooglądać jak tzw. śmietanka gwiazd i celebrytów (a chyba ze względu na koncert Lany Del Ray wyjątkowo dużo się ich zebrało) ubrała się na tą galę.

wiesz co się dzieje jak śmietanki jest i za dużo i za słodka ona ;-)....no..wyrzuca sie ja z siebie. Patrzmy na siebie, nie na śmietankę! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.