Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Oto stylizacja disco-polowego boys bandu WEEKEND. To ci od "Ona tańczy dla mnie", jesli to pomoże ;) Zobaczyłem na plakacie w Łodzi i postanowiłem się podzielić.

Koszmarem w rozumieniu tego wątku są stylizacje ludzi, którzy chcą uchodzić za eleganckich i w "koszmarach" chodzą np. do teatrów, ambasad i na śluby, chociaż to ostatnie w przypadku tych panów pozostaje aktualne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca w temacie celebrytów i znanych osobistości, ale myślę że warto odnotować jak popkultura widzi przywoływane często na forum w kontekście stylu i elegancji postaci Poirot'a i Holmes'a. Przedstawione poniżej stylizacje pojawiły się ostatnio w reklamach telewizyjnych.

post-3399-1365892386238_thumb.jpg

post-3399-13658923862763_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dzisiejszej "Gali Mistrzów Sportu" Maciej Kurzajewski wystąpił w przykusym smokingu ale bez pasa, więc świecił koszulą wychodzącą mu spod guzika. :roll:

Prowadząca galę z Kurzejewskim Paulina Chylewska powiedziała: "dzisiaj słowo >>dziękuję<< będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki". :lol:

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale...

Mr. Vintage:

D jak Dębski Radzimir. Człowiek, który w ciągu kilku miesięcy stał się ikoną stylu i muzyki na rodzimym rynku. Fajnie, że wśród celebrytów pojawił się wreszcie dobrze ubrany facet z przemyślanym wizerunkiem (ubranie, fryzura, dodatki). Moim zdaniem, to jeden z najlepiej ubranych facetów z rodzimego show biznesu.

Z ciekawości, bo pierwszy raz o człowieku słyszę, wpisałem w googla tego pana, grafika... i to kilka smaczków, wcale zresztą nie najgorszych:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/251dfa83a4b3d0315c0007e2f1792f135ff07f6b

Nie wiem, może jako prosty facet, nie jestem w stanie docenić dzisiejszego 'stylu' i 'mody', a może jestem spaczony czytaniem naszego forum i przedstawianymi w nim zestawami, ale te i inne pan Dębski jak na mój gust pasuje do tematu z całą pewnością i aż dziw bierze że Mr. Vintage w pozytywnym świetle wspomniał o tym panu.

Może są jakieś nowsze jego stylizacje, a może wynika to z lekkiego chyba upodobania do casualu i pejoratywnie przeze mnie rozumianego dzisiejszego 'stylizowania się'.

Dramatu gigantycznego przy spojrzeniu ogólnym nie ma, ale przy spojrzeniu z punktu widzenia "naszego", jak dla mnie nie wygląda to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie wrażenia, że ten człowiek ma coś nie w porządku z anatomią? W rejonie bioder wygląda jak nieudany projekt doktora Moreau, który jego autor wyrzucił do śmieci w nadziei, że następnym razem pójdzie lepiej.

Krytyka vs chamstwo. Przeczytaj jeszcze raz swój post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatu gigantycznego przy spojrzeniu ogólnym nie ma, ale przy spojrzeniu z punktu widzenia "naszego", jak dla mnie nie wygląda to dobrze.

Na szczescie moj blog nie jest 'naszym' punktem widzenia :-)

Oszczywiscie, ze w kategorii klasycznej meskiej elegancji Debski sie nie miesci, ale czy moda konczy sie na klasyce?

Spojrz na ostatnie i pierwsze zdjecie. Jesli nie widzisz roznicy, to znaczy, ze nie rozumiesz wspolczesnej mody, ale nie ma w tym absolutnie nic zlego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczywiscie, ze w kategorii klasycznej meskiej elegancji Debski sie nie miesci, ale czy moda konczy sie na klasyce?

Spojrz na ostatnie i pierwsze zdjecie. Jesli nie widzisz roznicy, to znaczy, ze nie rozumiesz wspolczesnej mody, ale nie ma w tym absolutnie nic zlego.

Nie wszystko da się wytłumaczyć modą. Czy współczesna moda zakłada rękawy marynarki za długie o kilka cm i nogawki spodni za długie o kilkanaście cm?

Marynarkę za dużą o kilka rozmiarów i koszulę z kołnierzykiem gdzieś o 4 cm większym niż być powinien?

Nie wiem z kiedy jest ostatnie zdjęcie, ale domniemuje, że to 'stara moda', zaś pierwsze i drugie to 'aktualna moda'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.