Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

A nie macie wrażenia, że ten człowiek ma coś nie w porządku z anatomią? W rejonie bioder wygląda jak nieudany projekt doktora Moreau, który jego autor wyrzucił do śmieci w nadziei, że następnym razem pójdzie lepiej.

Krytyka vs chamstwo. Przeczytaj jeszcze raz swój post.

Pozwoliłem sobie tylko na drobny literacki żart z krawca tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na ostatnie i pierwsze zdjecie. Jesli nie widzisz roznicy, to znaczy, ze nie rozumiesz wspolczesnej mody, ale nie ma w tym absolutnie nic zlego.

a jesli widze roznice, to znaczy ze rozumiem mode na to wychodzi?

ew. jesli nie podoba mi sie, to nalezy zalozyc odgornie ze sie nie znam na wspolczesnej modzie (no ale to nic zlego...)?

ja swoj post pisalem nie zeby byc uszczypliwym, a raczej ze zdziwienia.

No chyba ze rzeczywiscie dzisiejsza 'moda' i 'stylizowanie' tak daleko odplynely od tego minimum klasyki i szyku, ze ciezko sie polapac. tylko w tym momencie tracimy juz wszelkie punkty odniesienia przy ocenie tego co jest ladne, co jest dobrym ubiorem, a co zlym. I zdaje sobie sprawe, ze relatywizmu nie da sie uniknac, no ale bez przesady ;)

Dołączona grafika

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny temat na wrzucanie zdjęć ładnych pań w ładnych ubraniach ;)

+

Co do niego, to nie widzę problemu - jest wielu freaków, którzy nie ubierają się klasycznie i mają do tego prawo.

Już o tym pisałem, ale ten wątek jest raczej dla postaci, które noszą tzw. "garnitury", ale ich forma lub okazja jest nie do przyjęcia.

Nie mamy chyba zamiaru wrzucać tu zdjęć ludzi bez marynarek, w bluzach o nietypowych fasonach, spodniach jeansowych z obniżonym krokiem, fluorescencyjnych trampkach itp. - jak powiedział mr.vintage, świat mody rządzi się innymi prawami i do czasu, kiedy ktoś nie zawłaszcza klaski ubierając np. komicznie leżący garnitur, to nie widzę powodu, żeby honorować go zdjęciem w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.