Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu celebryci. Temat na poprawę humoru (lub jego popsucie :-)). Wstawiajmy tu zdjęcia olśniewających "kreacji" różnej maści celebrytów.

Ode mnie na pierwszy ogień Paweł Małaszyński (premiera filmu Skrzydlate Świnie, film pewnie tako sam wspaniały jak kreacja Małaszyńskiego), jakaś hybryda smokingu z garniturem, psi syn wi co to jest :o

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Oraz Majdan el Przeszczep Włosów w "modnej" marynarce z pagonami, i tak wygląda o klasę lepiej od Małaszyńskiego.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydallo, czy na pewno tego tutaj potrzebujemy? Czy nie szkoda czasu, energii, kilobajtów na męczenie się takimi ciekawostkami?

Też sobie tak pomyślałem, można się znęcać, ale to chyba marnowanie energii którą lepiej przeznaczyć na wyszukiwanie i pokazywanie tych dobrze ubranych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pudelkowy wątek ;)

My tu się zastanawiamy nad smaczkami, detalami - a to przykłady jak odcisk podeszwy na twarzy ;) W zamian warto było by pokazywać różnego rodzaju hybrydy marynarkowe czy bardzo kontrastujące zestawienia, niecodzienne które wyglądają dobrze i stylowo - to było by naprawdę ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 listopada, wybory samorządowe. Na plakatach, w internecie lub lokalnej telewizji, oto oni, kandydaci na polityków. Kampania się rozpoczęła, kampania trwa! Udają eleganckich ludzi, a nawet myślą iż naprawdę nimi są. Czarne garnitury o rozmiar, dwa, za duże. Przydługie rękawy, przydługie nogawki. Marynarki zapięte na ostatni guzik. Oczywiście wszystko wykonane ze 100% poliestru najwyższej jakości, tako garnitur jako krawat. Tak się prezentują kandydaci w moim małym 20000 tyś. miasteczku zapomnianym przez Boga. Z aktualnym burmistrzem zarabiającym ponad 10 tyś. zł na czele który ubiega się o reelekcję. To oni, elita, kwiat polskiego narodu.

Wybaczcie Panowie, ale mam b. dobry humor :D Pooglądajcie tych wiśnioków (żeby nie było że się wywyższam to też mogę gnój przerzucać) w swoich miastach. Ich przedwyborczy bełkot pasuje idealnie do ubioru. Później można będzie mówić, jaki garnitur takie piastowanie urzędu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie, ale mam b. dobry humor :D Pooglądajcie tych wiśnioków (żeby nie było że się wywyższam to też mogę gnój przerzucać) w swoich miastach. Ich przedwyborczy bełkot pasuje idealnie do ubioru. Później można będzie mówić, jaki garnitur takie piastowanie urzędu ;)

Jak czytam takie posty to wprost przeciwnie, nie mam dobrego humoru. Wydaje Ci się, że odkryłeś amerykę, czyniąc spostrzeżenia na temat ubioru polityków? To żadna nowość, że ludzie na takich stanowiskach nie potrafią się ubrać, a podniecanie się tym świadczy tylko o Tobie, nie wspominając o epitetach typu "wiśniok".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To oni, elita, kwiat polskiego narodu.

Jaki ustrój, taka elita.

Z tego co wiem mamy republikę parlamentarną. O co więc chodzi?

Aż korci, żeby odpowiedzieć, ale było by to już wyjście poza tematykę forum, więc myślę, że nie poruszajmy dyskusji o wyższości różnych ustrojów nad innymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

spalla camicia , con rollino - są jakieś nazwy (odpowiedniki) angielskie ?

Nie wydaje mi się. To włoski sposób konstrukcji ramienia i używa się w angielskim nazw włoskich. Spalla camicia bywa nazywane 'Neapolitan shoulder'. Lepiej chyba jednak używać bardziej precyzyjnej nazwy włoskiej -- która oznacza dosłownie 'ramiona koszuli'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To chyba jakiś modny celebryta z imprezy w której udział brał MT. Piękne.

O ile sie nie myle to Rinke Rooyens.

Moim zdaniem najgorsze sa kreacje osob, ktore starały sie byc klasycznie eleganckie i maja na sobie 3 rozmiary za duze garnitury lub buty koszmarki, albo sa tak nowatorskie ze ich ubior jest wariacja na temat klasycznej elegancji. Akurat jego ubranie jest szalone, ale nie razi mnie tak bardzo jak to o czym wspomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.