Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

lew salonowy modowego światka,

Tomasz Jacyków znany również jako Pajacyków ...

nowa dziewczyna Kulczyka "wprowadziła" na wybieg kolekcję swojej marki La Mania.

Cebebrytów nie zabrakło, w szczególności podstarzałych gwiazd.

Dołączona grafika

towarzysz K. Skrzyneckiej ma świetną marynarkę i buty :shock:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wayne Rooney, taki piłkarz.

Jedyna osoba na świecie, która napisała więcej książek, niż przeczytała.

mógłby chociaż rozporek zapiąć.

Zastanawialem sie, czy ow rozporek nie jest swiadoma manifestacja sily jego libido...czy tez innej ...w jego ledzwiach z pewnoscia obecnej ... "vis vitalis" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może węzeł krawata jest demonstracją jego seksualnej siły.

Mówcie Panowie co chcecie ale się w święta naoglądałem tyle stylistycznych koszmarków że mam już dosyć na całe życie. Królowały oczywiście czarne poliestrowe garnitury.

Gdzie je widziales?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może węzeł krawata jest demonstracją jego seksualnej siły.

Mówcie Panowie co chcecie ale się w święta naoglądałem tyle stylistycznych koszmarków że mam już dosyć na całe życie. Królowały oczywiście czarne poliestrowe garnitury.

Ja nie rozumiem tej ironii/dezaprobaty - przecież Ci faceci to potencjalni czytelnicy naszego forum i potencjalni elegancko ubrani Polacy - im zależy, tylko nie wiedzą, jak. Znacznie gorzej odbieram mężczyzn, którzy nawet w Niedzielę Wielkanocną ubrali się w typowy causal - "jakaś" koszula/kurtka i wszechobecne dżinsy. Ci prawdopodobnie nie widzą potrzeby, aby się wysilać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może węzeł krawata jest demonstracją jego seksualnej siły.

Mówcie Panowie co chcecie ale się w święta naoglądałem tyle stylistycznych koszmarków że mam już dosyć na całe życie. Królowały oczywiście czarne poliestrowe garnitury.

Ja nie rozumiem tej ironii/dezaprobaty - przecież Ci faceci to potencjalni czytelnicy naszego forum i potencjalni elegancko ubrani Polacy - im zależy, tylko nie wiedzą, jak. Znacznie gorzej odbieram mężczyzn, którzy nawet w Niedzielę Wielkanocną ubrali się w typowy causal - "jakaś" koszula/kurtka i wszechobecne dżinsy. Ci prawdopodobnie nie widzą potrzeby, aby się wysilać.

Nie zalezy, tylko zona lub matka ich zmusila, a na dodatek wybrala mu ten slubny koszmarek, który zaklada na kazde swieta.

Wole patrzec na faceta w dobrze skrojonych jeansach i koszuli, niz noszacego 2/3 rozmiary za duzy garnitur, buty trumienki, pomaranczowa koszule i krawat w tym samym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba prawda, ze kobiety wybieraja facetom owe "koszmarki" i uwazaja, ze jest on elegancki, poniewaz zalozyl garnitur .... podczas gdy dzinsy bylyby w tym przypadku elegantsze.

Z drigiej zas strony nie zapominajmy o relacji cen do przecietnych zarobkow. Ile kosztuje garnitur welniany sredniej klasy plus przyzwoite buty a ile wynosi przecietna pensja w przyslowiowych Kaczych Lapach Dolnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zakładasz z góry, że to pantoflarze?

Zresztą - w takim razie trzeba edukować żony i matki, niech wbijają lubych/synów w "italian look".

Nie pantoflarze, tylko osoby nie zainteresowane swoim wygladem i tym jak sa odbierane. Idzie slub i ktos musi ich zaciagnac do sklepu po garnitur i oczywiscie doradzic - matka lub narzeczona, bo chyba nie koledzy lub ojciec, ktory tez chodzi w jednym garniturze. Jesli mama lub narzeczona maja bardzo prowincjonalny gust to efekt jest taki jak wszyscy widzimy - krzywdza siebie solariami, stawianiem włosow na cukier i farbowaniem ich na borsuka, o kreacjach nie wspominajac, a na dodatek zabieraja sie za stylizacje swoich facetów.

To nie musi byc italian look, wystarczy, zeby garnitur był w miare dopasowany i nie z poliestru, w normalnym kolorze, koszula moze byc biala, a but był oxfordem. Jezeli robi sie wesele na 300 osob za 30.000pln i w gore, to chyba mozna taki wydatek gdzies upchnac i ten zestaw ma szanse posłuzyc całe zycie, jesli delikwent zaklada go tylko na rozne swieta i bardzo nie przytyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może węzeł krawata jest demonstracją jego seksualnej siły.

Mówcie Panowie co chcecie ale się w święta naoglądałem tyle stylistycznych koszmarków że mam już dosyć na całe życie. Królowały oczywiście czarne poliestrowe garnitury.

Gdzie je widziales?

W mojej 18,500 tysięcznej rodzinnej miejscowości w której aktualnie przebywam. Może w większych polskich miastach było lepiej chociaż wątpię. Ogólnie szkoda mi było tych facetów, przez cały poprzedni tydzień temperatury w słońcu były ogromne dochodziły nawet do 45 stopni Celsjusza. Widziałem ich zmęczone i przepocone twarze, niektórzy ocierali się chusteczkami higienicznymi, prawdziwa udręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to sytuację, kiedy jedyny raz założyłem garnitur na pisemny egzamin niebędący maturą. Mam bardzo ładny włoski żółty lniany garnitur. Ubrałem się weń, dojechałem na uczelnię, niemal się po drodze ugotowałem. Naprawdę żal mi było moich kolegów ubranych w garnitury z czarnej lub ciemnoszarej wełny, skoro ja w lnie na półpodszewce ledwo żyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pudelek.pl/artykul/31948/to_ ... meza_foto/

Wpis na poparcie mojej tezy z poprzednich postów.

cyt:"Tak naprawdę to Kasia gra w tym związku pierwsze skrzypce. Każde wyjście z Marcinem planuje bardzo starannie. Zależy jej na tym, by byli ubrani w tym samym stylu i w podobnej tonacji – mówi osoba z bliskiego otoczenia pary w Takie jest życie. Na szczęście Marcin wcale się nie buntuje i bez problemu dopasowuje przed wyjściem na imprezę kolor t-shirtu do sukienki ukochanej żony... Jest w nią zapatrzony jak w obrazek i uważa, że Kasia ubiera się bardzo elegancko i seksownie. No i skoro tak jej na tym zależy, to czemu miałaby jej tego odmówić?"

Uwaga, duzo zdjec :twisted:

Na zachete:

post-270-13658919991808_thumb.jpg

post-270-13658919992354_thumb.jpg

post-270-13658919992815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.