Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na środki, które ma do dyspozycji ubiera się moim zdaniem przeciętnie.

Nie jestem przekonany, czy środki wiele zmieniają - gdybym dziś otrzymał kupon na milion do wydania na bespoke, to wcale nie zacząłbym ubierać się lepiej.

No, ale nie możesz uogólniać swojego przykładu :) Myślę, ze wiekszość zgodzi sie jednak, że środki zmieniają dużo - zwłaszcza, ze nie każdy jest fanem biegania po sh.

pzdr

montalb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środki niewiele zmienią, bo prawdziwa elegancja nie zaczyna się tam, gdzie człowiek jest odpowiednio ubrany, ale wtedy, gdy do swojego stroju przyrasta, a garnitur traktuje jak zwykle ubranie.

Co do zdjęcia zamieszczonego wyżej przez +Immune+ - nigdy nie myślałem, że coś takiego jak tv fold można źle założyć, sam jestem fanem idealnie złożonego, prostego prostokącika jaki tworzy poszetka złożona w ten sposób. Ale to co widać na powyższym zdjęciu to już paranoja, karton albo kilogram krochmalu ( raczej to pierwsze ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środki zmieniają wszystko. tomek, jakbyś ich nie miał, to byś nie miał także kogo przyciskać, bo by Cię zwyczajnie nie było stać na krawca czy szewca.

Jeżeli chodzi o bespoke to się zgadzam, natomiast dyskusja toczyła się chyba w kierunku elegancji i takiego też stylu ubierania się. W tym wypadku nie kosztuje to więcej niż normalnie, ale wymaga oczywiście starań i poszukiwań (nie mam tutaj wcale na myśli SH).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ten kolej to Simon Cowell. Był w angielskim mam talent :)

To tak jakby powiedziec o Whitney Houston, ze była w Bodyguard.

Dzieki temu panu Polacy maja co robic w niedzielne wieczory ogladajac xfactor, mam talent i tym podobne programy.

Majatek szacowany na miliard złotych.

Jak widac nawet krawiec z Savile Row nie pomoze, jesli ma demencje i zapomina wykonczyc nogawke ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Cowell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraz twarzy pana w czerwonym krawacie mówi sam za siebie.

Ten "pan w czerwonym krawacie" to Bogdan Borusewicz, w przeszłości działacz opozycyjny, od 2005 roku marszałek Senatu RP.

Nazwisko brzmi znajomo, twarzy nie kojarzyłem. Cóż, dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraz twarzy pana w czerwonym krawacie mówi sam za siebie.

Ten "pan w czerwonym krawacie" to Bogdan Borusewicz, w przeszłości działacz opozycyjny, od 2005 roku marszałek Senatu RP.

Nazwisko brzmi znajomo, twarzy nie kojarzyłem. Cóż, dobrze wiedzieć.

Eeee tam - lepiej nie wiedzieć, ignorancja bywa błogosławieństwem. Ciekawe czy BB (swoją drogą porządny gość o dobrym życiorysie) czytuje ".....". Co do samej "Gazetki" to jak widać nie jest aż tak postępowa jak jej naczelny :-)

Nie używamy epitetów na tym forum Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obuwnicza awangarda

ja od dawna powtarzam, że nie ma czegoś takiego jak połączenie elegancji z lewicowym politykiem.

+ (i to duży)

edyta: niestety cholera zdarzają się. Jest w SLD (nie przekręcamy nazw partii. Moderator) taki J.Wenderlich - wg mnie cyniczna ....hmmmm!!! jakich mało, ale trzeba mu oddać, że na tle politycznej miernoty jest erudytą, a na żywo człowiekiem bardziej eleganckim niżby na to wskazywał ekran TV (da się go spotkać w FN i to najczęściej na koncertach, na których grywają "twardą" współczechę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam - lepiej nie wiedzieć, ignorancja bywa błogosławieństwem. Ciekawe czy BB (swoją drogą porządny gość o dobrym życiorysie) czytuje ".....". Co do samej "Gazetki" to jak widać nie jest aż tak postępowa jak jej naczelny :-)

Kolega kset za niewinny żarcik dostał uwagę za nietrzymanie poziomu, a takie kwiatki przechodzą bez echa. Wstyd.

Nie pozostaje bez echa. Zaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czekałem na taką reakcję i post napisałem przewrotnie, aczkolwiek wciąż zgodnie z tym co myślę.

My tu w ogóle się ganimy za dość delikatne rzeczy, ale cóż, forum o szmatkach, to i część z nas musi być nieco zniewieściała ;-)

Kolega kset za niewinny żarcik dostał uwagę za nietrzymanie poziomu, a takie kwiatki przechodzą bez echa. Wstyd.

Wstyd to kraść, albo być hipokrytą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obuwnicza awangarda

ja od dawna powtarzam, że nie ma czegoś takiego jak połączenie elegancji z lewicowym politykiem.

Michnik nie ma nic wspólnego z lewicowym politykiem.

Nie no, z paroma ma/miał całkiem dużo wspólnego, co prawda czasem przez podstawionych ludzi, ale mimo wszystko ;-)

A.Michnik po prostu pewne konwenanse i konwencje "olewa" i z braku elegancji uczynił swój styl. Jak da się pewnie wyczytać z moich wcześniejszych postów, nie przepadam za tą sylwetką, ale inteligencji odmówić mu nie mogę. Co za tym idzie wnioskuję, że zdaje on sobie sprawę z tego, jakie konwencje dress i conduct code łamie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.