Skocz do zawartości

Stylistyczne koszmary - aktorzy, piosenkarze, politycy


Brzydalllo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co pan Ossolinski chciał powiedziec poprzez długosc spodni, ale sadze, ze jako projektant miał w tym cel ;) Zdjecia z premiery Turandot w warszawskim Teatrze Wielkim.

http://www.styl.pl/gwiazdy/kronika-towa ... 115#296112

Moim zdaniem donasza :shock: po jakimś kliencie, który nie odebrał, bo były za krótkie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić film(ik) - wart obejrzenia nie tylko ze względu na strój głównego bohatera - ponieważ jestem ciekaw Waszych opinii na temat stroju p. Adama Gesslera.

http://www.youtube.com/watch?v=dt7adR1x ... r_embedded

Mnie osobiście przeszkadzają zbyt krótkie rękawy marynarki (ale są na tyle krótkie, że nie wygląda mi to na błąd, a celowe działanie :? ), ale ogólny look (w tym czerwone buty i skarpety) jest moim zdaniem fantastyczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziemy pana Gesslera oceniać w kontekście ubioru, jak najbardziej można tę postać przywołać.

Niestety, jeżeli mamy aspirować do elegancji rozumianej nie tylko jako to jak się ubieramy, ale i cały kontekst obyczajów, kultury, zasad etc. etc. obawiam się, że za przykład ten pan służyć nie powinien (tak w kontekście tego, czy warto go oglądać nie tylko ze względu na strój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, politycy przeważnie nie grzeszą stylem. Nastało lato, a większość z nich nadal chodzi w zimowych kolorach. Co, Panowie, sądzicie o takim garniturze prof. Tomasza Nałęcza? I jak się to ma do pełnionej przez niego obecnie funkcji (doradcy prezydenta)?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, politycy przeważnie nie grzeszą stylem. Nastało lato, a większość z nich nadal chodzi w zimowych kolorach. Co, Panowie, sądzicie o takim garniturze prof. Tomasza Nałęcza? I jak się to ma do pełnionej przez niego obecnie funkcji (doradcy prezydenta)?

Dołączona grafika

To jest audycja radiowa, jak dla mnie bardzo fajnie, ze casual wakacyjny dla tego pana to nie rozciagniety tiszert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy ubiera się tak, czy w czarne garnitury o przydługich rękawach / nogawkach?

W sumie na jedno wychodzi.

Na jedno, bo kiepskiej zawartości żadno opakowanie nie pomoże - no chyba, że marketingowo. Kolor marynarki jest całkiem ładny, nie wiem jak z jakością tkaniny. Taki kolor i ten sposób noszenia koszuli (tę wywaloną na klapy marynarki zmilczę) jest odpowiedni raczej do spacerów po promenadzie w Międzyzdrojach niż do pracy jaką niestety wykonuje TN.

edit: literówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście dzisiejsze wdzianko pana Girzyńskiego w "Kawa na Ławę"? Szukam obrazka....

Dołączona grafika

Ta sama marynarka, inna koszula, białe "lamówki" nie tylko na klapach :D

Widziałem... sam popełniłem kiedyś kupno takiej marynarki, ze skórzanymi "lamówkami", kiedyś w CMDNS prezentowałem, mea maxima culpa. Było to przed moją obecnością na forum.

Rozumiem, że to "nawiązanie" do aksamitnych lamówek marynarki smokingowej?

(A biały kolor niby jako wiosenna innowacja. Ciekawe, kto szył.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.