type Posted August 3, 2011 Report Posted August 3, 2011 Wyjątkowo wiele kobiet — wyjątkowo pięknej urody... panowie troszę w cieniu Zdecydowanie dobra odskocznia od tematów gospodarczo — ekonomicznych... Zasada jest, ze nasza elegancja w ubiorze jest tylko tłem dla piekna kobiety W tym aspekcie jestem zgodny w 100% Quote
sergiusz Posted August 3, 2011 Report Posted August 3, 2011 Bez poszetek Bo nie czytają bespoke.pl Może dopiero niedawno natrafili i nie zdążyli jeszcze się zaopatrzyć . Quote
Jan Posted January 10, 2012 Report Posted January 10, 2012 Nadszedl czas kolejnego Pitti Uomo, ktore przez kilka dni bedzie centrum wszechswiata meskiego bloggingu. Ostatnimi razy zakladałem podobne watki, wiec tym razem niech tradycji niech stanie sie zadosc. Jesli znajdziecie gdzies w internecie ciekawe zdjecia i relacje to wrzuccie je tutaj. Na poczatek cos na rozluznienie: http://pittithefool.tumblr.com/ Quote
mr.vintage Posted January 10, 2012 Report Posted January 10, 2012 Mamy też swoich delegatów - Macaroni i Zaki. Już tam jesteście chłopaki? - Halo, halo Romku. Halo, halo Wojtku, jak się słyszymy? Quote
Maciek K Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Nie mamy połączenia! dajemy jakieś reklamy! Quote
Spadolini Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Rozluźnienia c.d. http://thestyleraconteur.com/2011/06/17 ... -florence/ Halo wóz, halo wóz. EDIT: literówka Quote
pirat Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 http://www.flickr.com/photos/crazy_pangolin/ Quote
Velahrn Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz. Quote
pirat Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz. http://www.google.pl/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Nick+Wooster Quote
+Immune+ Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz.Tak wyglądają bezrobotni w XXI wieku. A swoją drogą, rok na forum i nadal nie wiesz kim jest Nick? Quote
jabbero Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 NW bywa wszędzie, nawet na blogu TSB go widziałem na jakiejś sesji (w NYC). Quote
mbs Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Wygląda jak Bert Cooper z kryzysem wieku starczego. Quote
jabbero Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Z tym czubem na grzywce przypomina czasem Kaczora Donalda, zależy od ujęcia. Quote
mr.vintage Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz. Dyrektor kolekcji męskich w Bergdorf Goodman - jednego z największych i najbardziej luksusowych domów mody w Nowym Jorku: http://www.bergdorfgoodman.com/ Jeździ po świecie i szuka marek/kolekcji, które mogą się sprzedać w BG. Quote
Velahrn Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz.Tak wyglądają bezrobotni w XXI wieku. A swoją drogą, rok na forum i nadal nie wiesz kim jest Nick? Nadal? Teraz już wiem . Kojarzyłem gościa ze zdjęć, bo jest charakterystyczny, nie wiedziałem, że nazywa się Nick Wooster. Quote
torunianin Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Zastanawia mnie jak oni wytrzymują np. w krótkich spodniach i rękawkach przy temp. ok. 10 stopni, które teraz jest we Florencji. Quote
meqoq Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz.(...)A swoją drogą, rok na forum i nadal nie wiesz kim jest Nick?Może wstyd się przyznać, ale ja też nie wiedziałem. Quote
Ernestson Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 - Mam na imię Dawid i nie wiedziałem kim jest Nick Wooster - (chórek) Cześć Dawid Quote
+Immune+ Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Prawda jest taka, że nie każdy musi kojarzyć każdego pajaca, nawet tego pozytywnie zakręconego. Dla mnie jednak NW jest bardzo ciężkostrawny, zwłaszcza ze swoimi spodniami. Quote
kamil Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Kim jest facet w srodku? Widzę go na zdjęciach już kolejny raz.(...)A swoją drogą, rok na forum i nadal nie wiesz kim jest Nick?Może wstyd się przyznać, ale ja też nie wiedziałem.To i ja się przyznam do tej szokującej i trudnej doprawdy do zrozumienia ignorancji. Wstyd! - Mam na imię Kamil i nie wiedziałem... - (chórek) Cześć Kamil Quote
+Immune+ Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Koledzy widzę żartów dzisiaj nie łapią. Nick do dnia dzisiejszego zapewne również nie wiedział o Waszym istnieniu. Quote
meqoq Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 Koledzy widzę żartów dzisiaj nie łapią. Nick do dnia dzisiejszego zapewne również nie wiedział o Waszym istnieniu. Jeśli dzięki naszym dzisiejszym występom się dowie, to forum ma u mnie +1000 w kategorii lansu. Quote
proceleusmatyk Posted January 11, 2012 Report Posted January 11, 2012 To teraz czekamy na wysyp zdjęć Nicka, aby udowodnić, że jednak jest lekkostrawny Mnie się podoba. Mógłbym mieć takiego zakręconego wujka na przykład EDIT: Uxkull właśnie to zrobił Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.