Skocz do zawartości

Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Ilosc zdjec ,ktora udalo mi sie zrobic jest bardzo ograniczona,jak widac na jednym z ponizszych zdjec aparat wywolywal niemila atmosfere wiec nie mialem okazji zbyt czesto z niego korzystac.:(

Na tych targach widac jak nigdzie indziej jaka daleka droge maja do pokonania Polscy producenci,jedynym Polskim akcentem byla firma Rage Age,ktora dzielila stoisko z firma Emanuel Berg.

post-93-13658919468479_thumb.jpg

post-93-13658919468833_thumb.jpg

post-93-13658919469194_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji najlepiej robić dobrym aparatem, bez flesza i przy użyciu samowyzwalacza ... aparat wisi sobie spokojnie na pasku a zdjęcia "robią się same" nie podnosząc ciśnienia otoczeniu :)

pozdrawiam

d

p.s. a skoro tam trafiła firma RA - to nie są to takie super ekskluzywne tarki jak ktoś kiedyś na naszym forum sugerował (że trudno się dostać itp). Jak patrzę na wystrój to inaczej sobie wyobrażałem ekskluzywne targi odzieżowe ... dobra, czepiam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. a skoro tam trafiła firma RA - to nie są to takie super ekskluzywne tarki jak ktoś kiedyś na naszym forum sugerował (że trudno się dostać itp). Jak patrzę na wystrój to inaczej sobie wyobrażałem ekskluzywne targi odzieżowe ... dobra, czepiam się...

Rozpiętośc marek jest bardzo szeroka. Zresztą pojęcie "super ekskluzywne" bywa względne.

Nie ma wątpliwości, że trudno się tam dostac. Rage Age było pierwszą polską marką której się to udało już na poprzedniej edycji targów.

Jeśli chodzi o wystrój, to w halach targowych nie za wiele da się zdziałac. Poza tym, to ekspozycja na kilka dni, nie byłoby sensu inwestowac ogromnej kasy w stoisko, które za kilka dni zniknie. Tam liczy się przede wszystkim produkt, a nie ekspozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ekspozycja na kilka dni? A wszelkie targi motoryzacyjne? Też ekspozycja na kilka dni, a tam się wydaje grube miliony euro na stoiska i nie mówię tylko o wielkich koncernach, ale także o drobnych manufakturach. Będąc na targach drukarskich Dusseldorfie też nie wydawało mi się, żeby wystawcy oszczędzali na stoiskach. Tak się buduje wizerunek, Panie Vintage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ekspozycja na kilka dni? A wszelkie targi motoryzacyjne? Też ekspozycja na kilka dni, a tam się wydaje grube miliony euro na stoiska i nie mówię tylko o wielkich koncernach, ale także o drobnych manufakturach. Będąc na targach drukarskich Dusseldorfie też nie wydawało mi się, żeby wystawcy oszczędzali na stoiskach. Tak się buduje wizerunek, Panie Vintage.

Ja nie twierdzę, że ktoś oszczędzał. Jak dla mnie stoiska ze zdjęc są bardzo dobre, jak na warunki w jakich powstały. Zresztą ścianka z ekspozycją Emmanuel Berg jest dokładnie taka sama jak w salonach firmowych.

Chodziło mi o to, że trudno po stoiskach targowych spodziewac się klimatu z przytulnych butików firmowych. Pewne rzeczy, ze względów technicznych są nie do zrobienia w takich warunkach i myślę, że stąd taka opinia damiance.

Jeśli mowa o wspomianych targach motoryzacyjnych, to surowa przestrzeń hal targowych już bardziej przypomina salony firmowe marek motoryzacyjnych niż butiki firmowe drogich marek odzieżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,ze obowiazuje oficjalny zakaz robienia zdjec wewnatrz targow,jednak prosze pamietac ze Wlosi to nie Niemcy i wszelkiego rodzaju zakazy sa tu... .:)

Stoiska bardzo sie roznily miedzy soba,male firmy zajmowaly zazwyczaj max kilkanascie metrow kwadratowych i wystroj byl bardzo podstawowy a z kolei znane marki mialy osobne pawilony i wystroj na wysokim poziomie-tam nie bylo mozliwosci robienia fotek.

Jesli chodzi o produkty,ktore wywolaly u mnie maly zawrot glowy to w grupie obuwia bylem oczrowany butami:

Carmina z Hiszpanii,http://www.carminashoemaker.com/

kaszmir,Fedeli http://www.fedelicashmere.com/

sartoria LUCIANO BARBERA ,http://www.lucianobarbera.it/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie jestem w trakcie delektowania się fotkami polecanymi przez Mr. Vintage na blogu:

http://mr-vintage.blogspot.com/2011/01/woskie-inspiracje.html#comment-form

I dalej pełnej galerii ponad 200 zdjęć na właściwej stronie.

Naprawdę doskonałe ujęcia i baaardzo ciekawe kompozycje.

Chyba warto pochodzić w tym czasie po ulicach, nawet nie wchodząc na same targi :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie dostałem zaproszenie na nową wystawę do Centralnego Muzuem Włókiennnictwa w Łodzi. Myslę, że może jej temat zainteresowac Szanownych Kolegów. :lol:

Tytuł wystawy: "Fashionable, dandys, elegant". Podobno ma być katalog, więcej szczegółów będę wiedział jutro, pojutrze. Na razie wystawa startuje 24 marca i ma trwać do 22 maja,

Muzuem ma siedzibe w Łodzi na ul. Piotrkowska 282. Czynne jest: Wt - Śr: 09:00 - 17:00. Czw: 11:00 - 19:00, Pt.: 09:00 - 17:00, Sob. - Niedz.: 11:00 - 16:00. Dojazd komunikacją MPK: tramwaje: 2, 3, 6, 11, 16, przystanek: ul Piotrkowska/ul. Czerwona. Bilet normalny - 10 zł, ulgowy - 6 zł.

http://www.facebook.com/?sk=lf#!/photo.php?fbid=197367966950206&set=o.157034834354412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.