Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaliczyłbym, ale jak już Ty uważasz. ;) Chociaż rzeczywiście, tak naprawdę nie są dosłownie zupełnie zamknięte, nie sądzę jednak, żeby to miało jakieś znaczenie jeżeli chodzi o nazewnictwo. Wydaje mi się, że coś na temat podobnych klap było pisane na forum Cutter and Tailor, polecam poszukać.

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze ubrany krawiec czy właściciel zakładu uspokaja mnie, że trafiłem do miejsca, w którym mam do czynienia z klasyczną męską elegancją. Na forum głównym prezentowałem już zdjęcia Caracenich z Rzymu i Mediolanu oraz Nicoli Blasiego z Neapolu:

viewtopic.php?f=1&t=582&p=18309&hilit=Caraceni#p18309

viewtopic.php?f=1&t=443&p=14581&hilit=Giulio+Caraceni#p14581

viewtopic.php?f=1&t=582&p=16570&hilit=Tommy+Caraceni#p16570

viewtopic.php?f=1&t=582&p=22033&hilit=Nicola+Blasi#p22033

Prawdziwy dyskretny urok burżuazji nie objawia się jednak w Rzymie czy Mediolanie, ale we Florencji. Tam ma swoją siedzibę słynna pracownia krawiecka Liverano & Liverano. Więcej o tej pracowni wraz ze zdjęciami pod tym linkiem:

http://avisitto.wordpress.com/2008/07/0 ... -liverano/

Wbrew utartej opinii, że we Włoszech kamizelek się nie nosi, prezentuję zdjęcie Antonio Liverano w trzyczęściowym garniturze z flaneli.

post-387-13658920412407_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie są za grubi, było nawet mówione, że dobra dwurzędówka potrafi lekko ukryć tuszę. Jeśli oni jakąś mają, to udała się ta sztuka. Trochę takie gadanie bez sensu jak to, że "mam 185 cm wzrostu, a marynarka na 3 guziki wygląda dobrze dopiero od 188 cm wzrostu" albo że rękawy za długie o 0,5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę w tych panach nic zachwycającego. Dwurzędówki, szczególnie temu w szarej nie pasują. Są po prostu na nie za grubi. Kolega Uxkul podsumowałby to w jeden sposób: "kolejny przykład choroby bespoke".

Prosze Cie zaki, naprawde uwazasz, ze osoby o takiej figurze nie powinny chodzic w dwurzędówkach, bo sa zbyt grube?

Watek swoja droga ma tytuł: "Dobrze ubrany mezczyzna" i Twoim zdaniem te zdjecie nie pasuje, bo Ci panowie sa zle ubrani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie są za grubi, było nawet mówione, że dobra dwurzędówka potrafi lekko ukryć tuszę. Jeśli oni jakąś mają, to udała się ta sztuka. Trochę takie gadanie bez sensu jak to, że "mam 185 cm wzrostu, a marynarka na 3 guziki wygląda dobrze dopiero od 188 cm wzrostu" albo że rękawy za długie o 0,5 cm.

Podpisuję się w pełni pod tym komentarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.