Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kolory i wzory fajne, ale... Trzecia zdjęcie to kolejny przykład ofiary klasycznej elegancji. wirus miękkie ramiona.

Wypadałoby mu je dopełnić, bo ma bardzo opadające, ale nie, on chciał soft shoulders ;)

Pan Stricker ma ze sto garniturów szytych na miarę. :)

Garnitur był zapewne uszyty w północnych Włoszech, co dla dobrze sytuowanych Niemców jest standardem. Krój na moje oko bez zarzutu. Oprócz naturalnych ramion zwracają uwagę wysokie, wręcz teatralne bufki, co jest ukłonem dla stylu lat 30. XX w. Podobne bufki można zobaczyć na zdjęciach Pana Yamazaki w tym wątku:

viewtopic.php?f=1&t=582&p=11971&hilit=Sznitowe#p11971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

w trzewikach na guziki*, proszę zwrócić uwagę na rękaw marynarki - guziki trzy, rozstrzelone. kolejny, obok Toto, dowód na poprawność takiego rozwiązania.

*bo chyba nie są to getry?

Ja nie uwazam tego za "dowod" na poprawnosc jakakolwiek. W ogole ciezko mowic o jakiejs "poprawnosci". Mnie sie to po prostu podoba, ale ciezko mi nazwac cos "poprawnym" poniewaz ktos znany to ubral. Staram sie zakladac na siebie to, co mi pasuje w danym momencie, niezaleznie od tego, czy ktos znany to nosi (w ten sposob nosi) czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie zakladac na siebie to, co mi pasuje w danym momencie, niezaleznie od tego, czy ktos znany to nosi (w ten sposob nosi) czy tez nie.

Zgadzam się. Do tego ciągłe mówienie o poprawności i zasadach powoduje że coś co powinno sprawiać nam i ewentualnie otoczeniu przyjemność (dobry wygląd) staje się kwestią zawiłą i zagmatwaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd też moje zastanowienie. na początku nie zwróciłem na to uwagi, potem zobaczyłem to coś, co wygląda na pasek, ale potem zastanowiło mnie znowu bardzo ścisłe przyleganie na prawym bucie, co wygląda, jakby to było szyte. ale faktycznie są to chyba getry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

To getry. Na początku noszono je do półbutów aby naśladowały "pełne" buty, dla ciepła, oraz dla ochrony przed kurzem. Później noszono je, ponieważ ładnie wyglądały. :)

Pozdrawiam, Dr

Dzieki ... oznaczaloby to, ze dosc szybko staly sie rodzajem ozdoby ...obuwniczego gadzetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

To chyba nikt znany (jakiś model), ale i tak to zdjęcie przyświeca mi w dobieraniu garderoby na sezon letni:

Nie wydaje Ci sie, ze w lecie troche w tym za goraco byc moze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

To chyba nikt znany (jakiś model), ale i tak to zdjęcie przyświeca mi w dobieraniu garderoby na sezon letni:

Nie wydaje Ci sie, ze w lecie troche w tym za goraco byc moze?

Tak zauważyłem, że gccg przejawia nadzwyczajną troskę, ażeby szczególnie w sezonie wakacyjnym, nasza garderoba zapewniała odpowiednią cyrkulację powietrza ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

Na plaży w południe może i byłoby za gorąco, po południu i wieczorem w mieście - nie.

Zalezy gdzie ... to nie jest najzwyczajniej wakacyjny ciuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gccg

A czy nie mozna przerobic normalnego mankietu na guziki na pojedynczy na spinki. Wydaje mi sie to niezbyt problematyczne.

Obawiam się, że względu na "listwę" jak to nazywa Pani Szydlik i guzik na niej umiejscowiony może to być jednak problematyczne :( Zwichruje się chyba.
Tutaj masz pojedyncze mankiety na spinke ... i jest ich duuuuzo

http://www.ctshirts.co.uk/men's-shirts/ ... 1,||||||||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.