Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobrze, niech sobie wtyka. Ja miałem na myśli to, że moim zdaniem w pewnych sytuacjach bardziej elegancki będzie krawat prawidłowej długości aniżeli wetknięty w spodnie. Czy na ślubie mam wetknąć sobie krawat w spodnie? A na zapleczu warsztatu to już niech każdy pracuje w takim stroju, w jakim mu wygodniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nie jest na ślubie... to jest krawiec, któremu pewnie ktoś przyszedł do pracowni, on akurat pracował, gość powiedział: Stefan, stawaj, zdjęcie ci zrobię; Stefan tylko marynarkę założył i gość mu pstryknął zdjęcie, a Stefan wrócił do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

rewelacyjnie wygladal trener barcelony we wczorajszym meczu,

calosc w moim odczuciu idealna, to sa spodnie garniturowe, czy czarne jeansy?

kojarzy ktos taki garniak w sieciowkach, czy trzeba szyc na miare?

chce taki zestaw!

Dla mnie nic nadzwyczajnego, nuda... :roll:

PS: Jestem kibicem Realu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson jest starszym panem, więc jego sylwetka do pewnych szaleństw już nie pasuje. Niezależnie od tego, Guardiola wyglądał przy nim trochę "drugoligowo", za to w zgodzie z promowanymi od jakiegoś czasu trendami:

1. Przykrótkie i za wąskie spodnie

2. Przykrótka marynarka

3. Niedbale zawiązany krawat

Wielu nazwie to sprezzaturą, ale wg mnie widoczność starań o uzyskanie efektu sprezzatury. przekreśla ją całkowicie. Macaroni kiedyś pokazywał zdjęcia jakiegoś włoskiego fircyka, który miał porozpinane mankiety i wiele innych elementów "starannej niedbałości", oraz Sinatrę, który wszystko miał pozapinane i wywiązane perfekcyjnie, za to jego nie tyle niedbałość, co beztroska noszenia garnituru była widoczna. Sinatra wyglądał też jak ktoś, kto bardzo komfortowo czuje się w tym, co ma na sobie. Tak wg mnie jest z porównaniem Guardioli do Fergusona.

Oczywiście zupełnie obok tego mamy sportowe porównanie FCB oraz MU, a tutaj ogrom talentu FCB zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjnie wygladal trener barcelony we wczorajszym meczu,

calosc w moim odczuciu idealna, to sa spodnie garniturowe, czy czarne jeansy?

kojarzy ktos taki garniak w sieciowkach, czy trzeba szyc na miare?

chce taki zestaw!

Dla mnie nic nadzwyczajnego, nuda... :roll:

PS: Jestem kibicem Realu :lol:

+1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

Witam

Ferguson jest starszym panem, więc jego sylwetka do pewnych szaleństw już nie pasuje. Niezależnie od tego, Guardiola wyglądał przy nim trochę "drugoligowo", za to w zgodzie z promowanymi od jakiegoś czasu trendami:

1. Przykrótkie i za wąskie spodnie

2. Przykrótka marynarka

3. Niedbale zawiązany krawat

[...]

nie przesadzajcie z tym krawatem, po 2 godzinach nerwów na boisku itd może się przecież poluzować!

Nie oglądam meczy i nie jestem kibicem. Bierny odbiór sportu w ogóle mnie nie interesuje. Natomiast w przypadku pana Guardiola widzę dobrze dobrany zestaw do kontekstu. Podzielam opinię Dawida o wyglądzie po dwóch z pewnością emocjonujących godzinach.

Garnitur niekoniecznie musi być formalną oprawą niemniej formalnego spotkania. W tym przypadku łączy w sobie wymóg minimum formalności z żywiołowością dynamicznego sportowego wydarzenia, dobrze również odzwierciedlając charakter i osobowość pana Guardiola. Te wszystkie przykrótkości wychodzą na plus.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam meczy i nie jestem kibicem. Bierny odbiór sportu w ogóle mnie nie interesuje. Natomiast w przypadku pana Guardiola widzę dobrze dobrany zestaw do kontekstu. Podzielam opinię Dawida o wyglądzie po dwóch z pewnością emocjonujących godzinach.

Garnitur niekoniecznie musi być formalną oprawą niemniej formalnego spotkania. W tym przypadku łączy w sobie wymóg minimum formalności z żywiołowością dynamicznego sportowego wydarzenia, dobrze również odzwierciedlając charakter i osobowość pana Guardiola. Te wszystkie przykrótkości wychodzą na plus.

pozdr.Vslv

Oglądałem ten mecz w większym gronie. Panie interesowała nie tylko sama gra. Komentowały m.in. strój Guardioli. W skrócie: przesadził z długością i szerokością spodni (+ szczupłe 'nóżki') w połączeniu z takimi butami. Do gustu nie przypadł także kolor marynarki. Były też jakieś uwagi do krawata.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Guardiola powinien czytać bespoke.pl? By się przeraził :) Od kilku lat widzę go tylko w czarnym garniturze, białej koszuli i czarnym, wąskim krawacie. Nie sądzę, żeby świat klasycznej elegancji był dla niego zbyt istotny, a na dłuższą metę ubieranie się tak jak on jest po prostu nudne.

Tym niemniej źle zawiązany krawat i wąskie nogawki spodni nie przeszkodziły mu osiągnąć kolejnego sukcesu. Kolorowa poszetka i kontrastujące spodnie nie pomogłyby mu przecież w wygraniu LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

Może Guardiola powinien czytać bespoke.pl? By się przeraził :) Od kilku lat widzę go tylko w czarnym garniturze, białej koszuli i czarnym, wąskim krawacie. Nie sądzę, żeby świat klasycznej elegancji był dla niego zbyt istotny, a na dłuższą metę ubieranie się tak jak on jest po prostu nudne.

Tym niemniej źle zawiązany krawat i wąskie nogawki spodni nie przeszkodziły mu osiągnąć kolejnego sukcesu. Kolorowa poszetka i kontrastujące spodnie nie pomogłyby mu przecież w wygraniu LM.

Świat futbolu, jak już napisałem jest dla mnie całkowicie obcy. Nie rozpoznaję piłkarzy i trenerów.

Jednak Guardiola to chyba nie jest jednolity wizerunek?

Inny blog i już wybrane fotki

Być może ten czarny garnitur, biała koszula, wąski krawat to taki fetysz meczowy zamiast pluszowego misia, lub kwiatka w butonierce :lol: i pomagają mu wygrywać :o

Z fotek widzę, że facet jest bardzo żywiołowy i wyrazisty w gestykulacji - zaprzeczenie klasyki.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Guardiola powinien czytać bespoke.pl? By się przeraził :) Od kilku lat widzę go tylko w czarnym garniturze, białej koszuli i czarnym, wąskim krawacie. Nie sądzę, żeby świat klasycznej elegancji był dla niego zbyt istotny, a na dłuższą metę ubieranie się tak jak on jest po prostu nudne.

Tym niemniej źle zawiązany krawat i wąskie nogawki spodni nie przeszkodziły mu osiągnąć kolejnego sukcesu. Kolorowa poszetka i kontrastujące spodnie nie pomogłyby mu przecież w wygraniu LM.

Świat futbolu, jak już napisałem jest dla mnie całkowicie obcy. Nie rozpoznaję piłkarzy i trenerów.

Jednak Guardiola to chyba nie jest jednolity wizerunek?

Inny blog i już wybrane fotki

Być może ten czarny garnitur, biała koszula, wąski krawat to taki fetysz meczowy zamiast pluszowego misia, lub kwiatka w butonierce :lol: i pomagają mu wygrywać :o

Z fotek widzę, że facet jest bardzo żywiołowy i wyrazisty w gestykulacji - zaprzeczenie klasyki.

pozdr.Vslv

I wszystko jasne...ubiera go żona :)

Na najważniejsze mecze zawsze zakłada zestaw znany z finału. Swoją drogą dziwię się, że tak mało trenerów korzysta ze sportowej klasyki: tweedy, czapki angielki, kraty...To by był bombowy wygląd :) a nie te nieszczęsne, oficjalne czarne garnitury i czarne krawaty, choć akurat do karnacji Guardioli są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Guardiola wygląda świetnie. Można się przyczepić do zbyt wąskich nogawek, ale zawsze można się do czegoś przyczepić. Polaka nie zadowolisz.

Jest to styl "bajerny" (nieco niedbale, ale na pewno nie niechlujnie zawiązany śledzik; slim-fity), ale zawsze, kiedy go widzę, zwraca uwagę świetnym dopasowaniem całości i szykiem.

A krytyczne komentarze wynikają albo z programowego "nie" dla czarnych garniturów, albo z zawiści. Panowie, facet jest żywym przykładem tego, że w garniturze można wyglądać doskonale, więc trzeba trzymać kciuki, aby nie wpadł na pomysł wymiany go na dres.

Ostrzę sobie zęby na kolejne pojedynki Barcelony i Realu na umiejętności piłkarzy oraz taktykę i zestawy trenerów - "The Special One" będzie godnym przeciwnikiem w obu kategoriach.

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/0 ... 68x674.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Guardiola wygląda świetnie. Można się przyczepić do zbyt wąskich nogawek, ale zawsze można się do czegoś przyczepić. Polaka nie zadowolisz.

A te paskudne buty? Mój komentarz nie wynika z "zawiści" :)

Na pewno można mówić o stylu Guardioli, ale mnie on w ogóle nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

trochę odgrzeję kotleta.

Co sądzicie o królu Maroka - Muhammadzie VI?

Przykładowe fotki

http://1.bp.blogspot.com/_pmE_ZAZsHZM/T ... ed-vi2.jpg

http://blog.travel-exploration.com/wp-c ... med-VI.jpg

http://www.france24.com/en/files/imagec ... d-VI-m.jpg

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 30367.html

Co ciekawe - król zawsze nosi marynarki z dziwną kozerką. Ktoś wie jak się takie udziwnienie nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.