Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo smutna sytuacja, ale osobiście nie wiem, czy taki protest ma jakikolwiek sens i czy w obecnej sytuacji można coś zrobić poza regulacjami na poziomie krajowym (ściślej: rynku UE). Albo cła, wyższa produkcja i niższe bezrobocie, albo otwarcie na import z tanich krajów i masy bezrobotnych.

 

Ma sens. Niedawno kilka firm zrezygnowało z pozyskiwania angory z chińskich farm po tym jak w reakcji na film z oskubywania królików posypały się protesty: http://ozwierzatkach.blox.pl/2014/12/Odziez-z-futra-angory-Angorze-wyrywa-sie-futro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały epizod Czesława Jamroźińskiego na blogu Permanentstyle.

 

http://www.permanentstyle.co.uk/2015/01/coats-gloves-shirts-and-jeans-reflections-on-bespoke.html

 

 

Edycja:

Ok, nie doczytałem że to wzmianka tak naprawdę wpisu z 2012 roku ;)

http://www.permanentstyle.co.uk/2012/12/czeslaw-jamrozinski-gloves.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzilem tę awanturę bardzo uważnie na FB i pasuje tutaj tylko jedno słowo, a brzmi ono żenada. Tyczy się to obydwu stron. A Panu Romanowi współczuję - ja bym nie opuszczał.

 

Nie odpuszczę. Tym bardziej po zapoznaniu się kilkoma oświadczeniami, z których wynika że wszyscy się zgadzają z tym że plagiat jest, ale winnych brak.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczę. Tym bardziej po zapoznaniu się kilkoma oświadczeniami, z których wynika że wszyscy się zgadzają z tym że plagiat jest, ale winnych brak.

 

Roman, należy Ci się kasa, to pewne.

 

Natomiast cała sytuacja mnie mocno ubawiła. W dobie Internetu i gugla trzeba być ciężkim cymbałem, żeby coś zacytować bez podania źródła albo daleko idących modyfikacji. Czyli albo w procesie wydawniczym taki cymbał się trafił, albo zadziałał typowo polski bałaganik - ktoś coś zaproponował, ale tylko jako punkt wyjścia, ktoś wziął, ktoś nie sprawdził, ktoś klepnął i poszło (podobnie jak z zawodnikiem Legii, który nie był zgłoszony, kiedy powinien, a został zgłoszony, kiedy nie powinien). A teraz wszyscy ze wszystkimi zrywają współpracę :), publikując kolejne wersje oświadczeń :).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.