Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

On 8/23/2019 at 5:15 AM, eye_lip said:

Serio Cię to zastanawia.. Ci sami który kupują t shirt za 1600 pln, hublota za 100k pln (nie mając pojęcia jak działa zegarek) itp. Itd. Żony piłkarzy i innych szybkich dorobkiewiczów.

 

 

Dobre to, bo moja żona zobaczyła je na wystawie CAMP w the Metropolitan Museum na Manhattanie i powiedziała że chce parę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre to, bo moja żona zobaczyła je na wystawie CAMP w the Metropolitan Museum na Manhattanie i powiedziała że chce parę

Camp to one będą tylko w muzeum na Manhattanie. Na ulicy na czyichś nogach to już będzie kicz. Tak samo jak pisuar Duchampsa na wystawie był kiedyś dziełem sztuki, a w dworcowym szalecie po wieki będzie po prostu... pisuarem .

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, eye_lip said:

@Beny23 - to gdzie i przez kogo były zobaczone w żaden sposób nie zmienia percepcji na grupę docelową do której kierowane są takie przedmioty

Dla mnie to kompletny idiotyzm kupować coś co jest warte poniżej $3 za $700. Ale klientów im nie brakuje. Marketingowców mają genialnych. Sprzedawać taki plastikowy szmelc w takiej cenie to trzeba umieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streetwear rzadzi sie swoimi prawami, a balenciaga gdzies tam krazy blisko tego nurtu obecnie, chociaz to co sie dzieje na ich profilu to pogranicze zartu z klientow (ale znow chyba celowe!) ;] . Swoja droga to jest bardzo ciekawe bo to jest dosyc zaawansowana socjologia, kiedys tego nie rozumialem wcale, obecnie troche bardziej rozumiem, dlaczego to tak wyglada i dlaczego sa na to klienci i musze stwierdzic ze niestety ma to swoj sens. Bogaci azjaci sa chyba obecnie numerem jeden jesli chodzi o tego typu rzeczy, postrzegane jako swoisty bunt tego pokolenia mlodych z nowobogackich rodzin - trzeba zauwazyc ze zanikaja subkultury ktore my znalismy, dzis ciuchy i kreowanie siebie przez nie wchodzi na wyzszy poziom. Koszulki DHL robione przez Vetements, roznego rodzaju dziwactwa od supreme, nurt jest ciekawy z punktu widzenia mody - socjologicznie, oczywiscie produkty tutaj nie maja znaczenia, bo nie o to tutaj chodzi. 

 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.