Jump to content

Recommended Posts

W pubie siedzi dwóch posłów i popijają drinki. 

Do lokalu wchodzi długonoga, dobrze "zbudowana" blondynka.

Ubrana jest w piękną czarną mini. 

Panowie na jej widok wyraźnie się ożywiają.

Po krótkiej naradzie stwierdzają, iż warto Panią poznać aby zaprosić do stolika.

Jeden z Panów podchodzi do Pani i pyta: czy mogę Ci postawić drinka?

- Nie przyjmuję drinków od obcych.

- Przepraszam, już się przedstawiam. Jestem Staszek, mam 48 lat, jestem posłem na sejm ale jestem uczciwym człowiekiem.

To jak mogę Ci postawić drinka? Teraz już nie jestem obcy. 

Blondynka się zgadza.

Staszek dla podtrzymania rozmowy ciągnie. 

- Ty już wiesz kim jestem i czym się zajmuję. Powiesz coś o sobie?

- Mam na imię Anna, skończyłam marketing, mam 30 lat, jestem kurwą ALE jestem dziewicą!

• Upvote 3

Ja rozumiem, że international company, gonimy target i high english ale "Monaco"? Dlaczego nie można było użyć polskiej nazwy? Smutne rzeczy. 

Akurat wg mnie nie jest to odpowiedni dział ale skoro się już tu znalazło:

Wg mnie nie ma się co czepiać obcojęzycznej nazwy, to jest biznes, ma sie sprzedawać. Van Thorn btw brzmi o wiele lepiej niż EleganckiPan. To tylko pierwszy z brzegu przykład.

Dla jasności - nazwa Monaco mi się osobiście nie podoba. 

Ale tak na prawdę to chciałem napisac o tym zdjęciu, uważacie, że to zdjęcie jest dobre do reklamy koszuli Monaco (czy jakkolwiek by się nie nazywała ta "superkoszula". Bo ja uważam, że jest słabe, OK może nie słabe, ale średnio-dobre plus nudne do bólu.

IMO zdjęcie jest słabe, tekst też i całościowo tworzy to taki lekko-żałosny klimat, pewnie dlatego pomyślałem o tym wątku.

Zgadzam się z eye_lip, też myślałem o tym wątku widząc jak prezes zarządu zachwala swój własny wyrób* jak by był arbitrem elegancji. I jeszcze to zdjęcie.

* Co innego gdyby zachwalał dlatego, że włożyli w produkt (nawet mniej udany) wiele wysiłku, krew pot i łzy etc.

Zdjęcie jest słabe, stylista jest to zwolnienia, a z reklamy powinien zniknąć tekst 'wiem co znaczy dobra koszula' bo zdjęcie zupełnie temu przeczy.
Klimatem - producent trumien. Słowem - znalazło się w idealnym wątku :)

• Upvote 1

Zdjęcie jest słabe, stylista jest to zwolnienia, a z reklamy powinien zniknąć tekst 'wiem co znaczy dobra koszula' bo zdjęcie zupełnie temu przeczy.

(ciach)

Do zwolnienia lub raczej zatrudnienia jest firma PR, która ogarnia m.in. tematy zdjęć, reklam itp. ale co ja tam wiem  :?

Czytelniku, pozdrawiam z całego serca. Zadałeś mi pytanie po której "kresce" liczymy długość wewnętrzną nogawki...
Odpowiadam - jestem zniszczony...

10846392_1512660482322554_76985637504094

• Upvote 8

Zapomniałeś dodać krótkiej marynarki sięgającej do bioder oraz obowiazujących kolorach skarpet. Podsumowując te "rady" humor jest dobrym miejscem na ten artykuł ;)

Czytelniku, pozdrawiam z całego serca. Zadałeś mi pytanie po której "kresce" liczymy długość wewnętrzną nogawki...

Odpowiadam - jestem zniszczony...

Zniszczyło i mnie:)

• Upvote 1

Dwóch pijaczków idzie wzdłuż wieżowca, nagle jeden dostał w głowę zużytą podpaską.

Zdjął ją z głowy, patrzy na nią i na zakrwawioną rękę i mówi do kolesia:

- patrz niby wata a łeb roz**bała.