Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

W pubie siedzi dwóch posłów i popijają drinki. 

Do lokalu wchodzi długonoga, dobrze "zbudowana" blondynka.

Ubrana jest w piękną czarną mini. 

Panowie na jej widok wyraźnie się ożywiają.

Po krótkiej naradzie stwierdzają, iż warto Panią poznać aby zaprosić do stolika.

Jeden z Panów podchodzi do Pani i pyta: czy mogę Ci postawić drinka?

- Nie przyjmuję drinków od obcych.

- Przepraszam, już się przedstawiam. Jestem Staszek, mam 48 lat, jestem posłem na sejm ale jestem uczciwym człowiekiem.

 To jak mogę Ci postawić drinka? Teraz już nie jestem obcy. 

Blondynka się zgadza.

Staszek dla podtrzymania rozmowy ciągnie. 

- Ty już wiesz kim jestem i czym się zajmuję. Powiesz coś o sobie?

- Mam na imię Anna, skończyłam marketing, mam 30 lat, jestem kurwą ALE jestem dziewicą!

 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wg mnie nie jest to odpowiedni dział ale skoro się już tu znalazło:

 

Wg mnie nie ma się co czepiać obcojęzycznej nazwy, to jest biznes, ma sie sprzedawać. Van Thorn btw brzmi o wiele lepiej niż EleganckiPan. To tylko pierwszy z brzegu przykład.

Dla jasności - nazwa Monaco mi się osobiście nie podoba. 

 

Ale tak na prawdę to chciałem napisac o tym zdjęciu, uważacie, że to zdjęcie jest dobre do reklamy koszuli Monaco (czy jakkolwiek by się nie nazywała ta "superkoszula". Bo ja uważam, że jest słabe, OK może nie słabe, ale średnio-dobre plus nudne do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z eye_lip, też myślałem o tym wątku widząc jak prezes zarządu zachwala swój własny wyrób* jak by był arbitrem elegancji. I jeszcze to zdjęcie.

 

* Co innego gdyby zachwalał dlatego, że włożyli w produkt (nawet mniej udany) wiele wysiłku, krew pot i łzy etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest słabe, stylista jest to zwolnienia, a z reklamy powinien zniknąć tekst 'wiem co znaczy dobra koszula' bo zdjęcie zupełnie temu przeczy.

(ciach)

 

Do zwolnienia lub raczej zatrudnienia jest firma PR, która ogarnia m.in. tematy zdjęć, reklam itp. ale co ja tam wiem  :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.