Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Tadeusz Januszkiewicz – artysta wśród szewców


cez

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dzisiaj wreszcie odebrane klasyczne, czarne lotniki na grubej podeszwie. Czyli to co tygrysy lubią najbardziej. Jeżeli chodzi o jakość wykonania to było tylko "łaaał".

Jak się okazało, jedną stopę mam od drugiej krótszą i węższą, za to w drugiej zalążek płaskostopia. Tak to jest z tymi rzemieślnikami, że wyprowadzają człowieka ze stanu życia w błogiej nieświadomości.

Chociaż jak się okazało, o ile prawy but był idealnie dopasowany, o tyle w lewym trochę pięta latała. Coś tam TJ poprawił na szybko i było lepiej, no ale zobaczymy za miesiąc jak się but rozejdzie.

Dołączona grafika

Tutaj zdjęcie obrazujące różnice w szerokości obu butów, na żywo z góry, z perspektywy noszącego, trochę bardziej to widać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne; ja jakoś nie mogę się przekonać do zamówienia czarnych butów - jest tyle pięknych kolorów ;) ale przyjdzie w końcu ten moment - na pewno. W lotnikach jednak bym rozważył rant bez sztupra - lekko wysunięty ale na gładko - moim zdaniem bardziej pasuje do tak minimalistycznego buta jak lotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tymi kolorami to jest tak, ze potem okazuje sie, ze sie nie ma porzadnych, czarnych butow na formalne okazje. Stad i te czarne lotniki :)

Ja wole, jak lotniki maja gruba podeszwe wlasnie ze sztuprem. Balansuje to minimalizm cholewki. Z gladkim to by byly takie kapciuszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Muszę przyznać, że spód buta, a dokładnie kształt i profilowanie glanka zrobiło na mnie wrażenie – Tadeusz Januszkiewicz, skwitował to mniej więcej w takim stylu: „No jak klient tak chce to się zrobi, jest to trudniejsze, ale życzenie jest życzeniem”… Przypominam, że mistrz ma ponad 86 lat i cały czas pracuje, zawsze podkreśla swoje długie doświadczenie zawodowe i wysokie umiejętności – jak widać nie bez powodu."

Dołączona grafika

Więcej na wdrugiejskorze.pl

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.