Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Granatowe Togoshi z eobuwie. Przy promocji 50% wydają się być naprawdę dobrym wyborem. Prosty design, zamsz przyzwoitej jakości, wykonanie porządne (Made in Portugal). Nie jest to taki steal jak sneakersy H&M Premium za 80 zł, ale jest nawet blisko. Wypełnią lukę do czasu aż @saphir.pl ruszy z sneakersami Patine ;) 

20210511_071630.thumb.png.712f233be8b3756168f76f9b80c4337b.png

@Jacek. - dzięki za cynk, ja w ogóle nie kojarzyłem tej marki i sam bym ich pewnie nigdy nie znalazł.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, MH_fan said:

W miarę prostymi tak, ale klasycznymi nie. Jakiekolwiek by nie były, ich kupno to słaby pomysł. ;)

Dzięki za odpowiedź. Są nadspodziewanie wygodne. Czy mógłbyś mi powiedzieć dlaczego kupno ich to słaby pomysł (pomijając wygląd)? Chodzi o markę czy coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacoste ma ceny nieadekwatne co do jakości biorąc pod uwagę sneakersy. Śmiało można powiedzieć, że są to buty na sezon. Wygoda w tego typu obuwiu to podstawa bez względu na markę. W przypadku Lacoste jedynie co się sprawdza w mojej ocenie to koszulki polo i świetne zapachy szczególnie na lato.

A to moje ukochane ostatnio ulubione 😀

490BC867-CA42-429B-8699-0B43987B8963.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio buty marki JAK i jestem pozytywnie zaskoczony. Sneakersy są według mnie ładnie wykończone, wygodne, z dobrych materiałów. Niestety moje stopy ewidentnie nie lubią się z zamszową skórą, którą wyłożona jest pięta buta. Po około 4 miesiącach użytkowania pojawiła się w tym miejscu mała dziura. Zaznaczę, że nie używałem butów do biegania ani też nie chodziłem w nich dzień po dniu. Napisałem więc krótkiego maila do producenta gdzie załączyłem zdjęcie. Następnego dnia otrzymałem maila z przeprosinami i prośbą wysłania butów do Portugalii (na koszt producenta) gdzie zostaną one naprawione i odesłane z powrotem do mnie. Miłe zaskoczenie, które niestety nie jest standardem. Na właściwe takiego samego maila do JFP po zakupię Olympi usłyszałem, że to niewątpliwe moja wina i G&G też da się zniszczyć w pół roku. Także z własnego doświadczenia polecam JAK Shoes  

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bez problemy znajduję uzasadnienie dla wydania 1000 funtów u Kielmana, ale propozycja od Johna Lobba nadwyrężyła moją wyobraźnię… pomocy!

Jak sobie wytłumaczyć 660 funtów za trampki. Ładne są, ale czuję jakiś niesmak, albo przynajmniej erozję marki.

Nie sprzedali się czasem jakiemuś funduszowi, albo domowi mody? Nie pasuje mi to do JL. 

3441E4EF-C9D6-49A7-A0F9-27EEFD4FDC76.thumb.jpeg.12ce49a0d5a05ebc46df5ccf63b2f9e4.jpeg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Whitesnake napisał:

Bez problemy znajduję uzasadnienie dla wydania 1000 funtów u Kielmana, ale propozycja od Johna Lobba nadwyrężyła moją wyobraźnię… pomocy!

Jak sobie wytłumaczyć 660 funtów za trampki. Ładne są, ale czuję jakiś niesmak, albo przynajmniej erozję marki.

Nie sprzedali się czasem jakiemuś funduszowi, albo domowi mody? Nie pasuje mi to do JL. 

Sprzedali się... Hermesowi w 1976 ;) Też wydaje mi się, że cena mocno przesadzona, ale jakoś mnie to nie dziwi. Przecież już w 2012 sprzedawali trampki (we współpracy z Aston Martin) za 550 funtów. W podobnej cenie mają też od dawna sandały (model Stratton)...

Z drugiej strony... wciąż robią świetne buty. Mam jedną parę z linii Prestige i jest to jedna z najlepszych par butów jakie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Sprzedali się... Hermesowi w 1976 ;) Też wydaje mi się, że cena mocno przesadzona, ale jakoś mnie to nie dziwi. Przecież już w 2012 sprzedawali trampki (we współpracy z Aston Martin) za 550 funtów. W podobnej cenie mają też od dawna sandały (model Stratton)...

Z drugiej strony... wciąż robią świetne buty. Mam jedną parę z linii Prestige i jest to jedna z najlepszych par butów jakie mam.

Może traktuję to zbyt emocjonalnie. Nie chodzi chyba nawet o cenę, ale o degradację marki. Odbieram to trochę jak Jaguara X-type. Niby wszystko ok, ale coś przemija bezpowrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.