Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
W dniu 17.08.2020 o 17:46, lubo69 napisał:

Pozwolę sobie również udzielić odpowiedzi, ale zilustrowanej:

3c788af2f9c4c7ba049fbf92a329191e.jpg&key=8f6e1d30ce6c74dacdf30750e4c5576a9505c6b9fe39c59af3acd999ff8d3f3d

Ok. 25 założeń, ok. 10 założeń temu przetarte Tarrago sneakers wipes, poza tym pielęgnacji brak, użytkowane w warunkach suchych.

Co to za model? Z góry dzięki za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedź. 

Nadszedł czas na białe sneakersy i jak zawsze zawrót głowy co wybrać :).

Magnanni obecnie bezpromocyjne :(. W podobnej cenie mam Buttero i są super pod każdym względem, ale szukam w niższym budżecie.

Wczoraj kliknąłem na Zalando w Garment Project w niezłej promocji 50% za 300 zł (widzę, że kolega @Szydlowsky je ma), ale nie wiem czy wstrzelę się z rozmiarem. Loake ma teraz też promocję na Sprint za 600 zł... no ale pytanie o jakość skóry vs konkurencja (widzę w wątku, że np. Scarosso są polecane)...

Hm. Zobaczymy najpierw te GP.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pi_senny napisał:

Moim zdaniem nie, jeśli rozmawiamy o najbardziej popularnym modelu, czyli Type. 

Warto jeszcze wspomnieć czy porównujecie rozmiary klasycznych butów czy sportowych , ja Type wziąłem w rozmiarze 43 , w Meerminach np. noszę rozmiar 9 , w sportowych typu NB czy Nike 44,5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Wy szczęściarze o pełnych rozmiarach ;). U mnie połowkowicza to często loteria czy pójść w dół czy w górę, gdy nie ma połówek. Jakiś czas temu spotkałem GP w tkmaxx i połówka w górę była bardzo za obszerna, dlatego postanowiłem iść w dół. Aczkolwiek zawsze pozostaje ryzyko, bo a nuż zróżnicowanie per model/zmieniona rozmiarówka itp. Liczę, że ok. wtorku kurier pozwoli mi rozwiązać tę wątpliwość ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, torunianin napisał:

Polecam Ci: https://www.fieno.eu/strona-produktu/low-classic-white Jakość wyższa niż GP. 

Dodatkowo ta marka zaczęła niedawno i nie ma masowej produkcji, więc de facto będziesz miał buty szyte przez polskich rzemieślników.

Dzięki za namiar, zamówiłem przed chwilą parę low triners - szukałem dość prostych w formie, skórzanych na zewnątrz i wewnątrz butów, które nie będą GP Type/identycznym modelem. Niestety wznowienie Olympii u FitzPatricka się przesunęło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększona banda sneakersiaków o Garment Project Type. 

Finalnie przy moim rozmiarze 44.5 (stopy 28,7 cm) musiałem pójść jednak w górę i wziąć z Zalando rozmiar 45 , zaś 44 odesłać. Co dziwne ten sam model, ale z TK Maxx i w skórze groszkowej w rozmiarze 45 był totalnie dla mnie za duży. Pozostawiony rozmiar 45 z Zalando ma długość wkładki 29,1 cm, czyli dokładnie tyle ile podają na oficjalnej stronie GP.
 
Jako ciekawostka Buttero to rozmiar 44, a wkładka jest najdłuższa (ok. 29,5 cm), zaś O. Tiger to 46, a wkładka jest najkrótsza (ok. 29 cm).
 
Pierwsze wrażenia dot. GP ogólnie pozytywne, aczkolwiek skóra moim zdaniem nie jest w pełni w wyprawie anilinowej, jak np. w Buttero (czarne i brązowe na zdjęciu). Sprawia wrażenie bardziej sztucznej, naturalność i mięsistość Buttero w tym aspekcie jest moim zdaniem nie do pobicia. Inna sprawa, że po "obejrzeniu Internetu" mam wrażenie, że większość białych sneakersów, w tym najdroższych, zasadniczo jest z podobnego rodzaju skóry jak GP. Dlatego je zostawiam, zwłaszcza, że cena bardzo dobra.
 
Możliwe, że wspomniana w filmie "chrome tanned leather" lepiej zabezpiecza przed zabrudzeniem, w szczególności białe sneakersy. Swoją drogą pytanie do znawców skór - czy "chrome tanned leather" oznacza pigmentację skóry? 
 
 
 

Sneakers.jpg

Sneakers2.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, pablocito said:

Trzeba oddać sprawiedliwość Twojemu poczuciu humoru, no a poza tym wolę zobaczyć 20 razy te same Berwicki, niż raz to: emoji3.png7bfaefaa248c0e892119f7da38cc4427.jpg&key=d112ab505f1fd720becf3e3a397ae8c5b0379ee16d5aa670eeab463f820fbf07

Te buty to czysty teksański kunszt robienia kowbojek bespoke. Długo czekałem na to zamówienie. Technicznie zrobienie takich kowbojek jest trudniejsze od najpiękniejszych butów bespoke ;) jako że dużo jeżdzę konno i akurat przeprowadzam się do miejsca gdzie konie będę miał bardzo blisko te kowbojki będą w użytku non stop :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.