Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Czy ktoś kojarzy jakieś zamszowe sneakersy w odcieniach żółtego/pomaranczowego? Raczej chodzi mi o "adidasy" niż o tenisówki. W modowym żargonie to chyba będą trainers. Zależałoby mi, żeby były całe z zamszu, bo mam złe doświadczenia z trwałością materiału w takich butach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 4.04.2022 o 14:49, eduardo napisał:

Jest obecnie jakaś sensowna alternatywa do Santosów 9094B ?

 

nadal szukam czegoś co jak zniszczę w rok - dwa to obędzie się bez płaczu :D

Szukam https://www.lloyd.com/de/de/p/augustino/21-507-33/  , czy są jakieś mniej znane sklepy, w których mogę zerknąć? Większość popularnych przejrzałem, dawno też na Zalando Lounge akcji lloyd nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2022 o 09:05, WojKow napisał:

Czy ktoś kojarzy jakieś zamszowe sneakersy w odcieniach żółtego/pomaranczowego? Raczej chodzi mi o "adidasy" niż o tenisówki. W modowym żargonie to chyba będą trainers. Zależałoby mi, żeby były całe z zamszu, bo mam złe doświadczenia z trwałością materiału w takich butach. 

Orbans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2022 o 14:49, eduardo napisał:

Jest obecnie jakaś sensowna alternatywa do Santosów 9094B ?

Loake. Chociaż nie są bardzo trwałe. W moich odklejają sie noski i w dwóch parach pękły szwy w tym samym miejscu (pierwsza para była reklamowana). Poniżej zdjęcia w trakcie drugiego sezonu.

20220522_164431.jpg

20220522_164423.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eduardo napisał:

Zamówiłem Lloyd'y

Mam jedną parę z  TKMaxx. To moje najwygodniejsze buty. Jakość średnia ale dwa sezony przeżyły bez żadnych uszkodzeń mechanicznych. Niestety czymś je poplamiłem ale nadal wykorzystuję do wielokilometrowych spacerów.

Często widzę różne modele w TKMaxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
9 minut temu, eduardo napisał:

trochę cisza to zapytam,  garmin czy lloyd będzie miał lepszą jakość?

w zegarkach sportowych stawiam na tego pierwszego ;-)

btw nie dałbym 600 zł za żadne z tych butów . Mam pierwsze w kolorze białym i to powiedzmy dobra opcja ale w cenie do max 300 zł :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eduardo napisał:

poszukuję czarnych - fajnie jakby był to produkt dostępny w PL, bez zabaw w odsyłanie na zagranicę. 

G & B są fajne

 

https://www.gordonbros.de/schuhtypen/sneaker/377/sam-625058-black

 

ale mam już nauczkę z zamówieniem z LLOYD, które pchnąłem finalnie na olx :D

W Polsce masz zasadniczo Loake i Klasyczne Buty, obie te firmy mają adidasy, czy jak to mówimy pokolenie Z, sneakersy, w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Nie miałem przyjemności oglądać Crown Northhampton (nawiązują do filmu umieszczonemu przez @NieMy ) o których czytałem - są to zdecydowanie rewelacyjne sneakersy. Przez chwilke rozważałem zakup butów wykonanych z koniny, jednak ostatecznie stwierdziłem, że to przesada zapłacić ponad 3 tys. za trampki. 

W międzyczasie kupiłem kilka par sneakerów od Grensona (zawsze kupowane w ich letniej lub zimowej wyprzedaży za 99 - 170 GBP) i uważam, po kilku latach użytkowania, że są to rewelacyjne sneakersy. Obecnie mają również wyprzedaż, więc zachęcam do odzwiedzenia strony. Z Greson, należy pamiętać, że Grenson: Two są produkowane w Indiach. Dobra, ręczna robota, jednak odbiega jakościowo od Grenson One i innych opcji produkowanych w Nothhanmpton.

Ostatnio zdecydowałem się na zakup sneakerów of Góral Shoes z Sheffield (Polska tradycja produkcji butów w UK). Buty porównywalne do Crown Northhampton — i nie ukrywam, że jest to zupełnie inny poziom wykonania. Warte każdej złotówki. Dziś mają kilka modeli na wyprzedaży. Gorąco polecam

https://www.goral-shoes.co.uk/collections/mens

 

Ja kupiłem poniższe:

 

 

mellorrepurpgrey2_1800x1351.jpg

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.