Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

W cenie 130 GBP (wyprzedaż z 260) w kolorach białym i czarnym są takie modele Ellin oraz Hasler

 

 

The Ellin - Calfskin Black.pdf 2.56 MB · 14 downloads The Hasler - Calfskin White.pdf 2.39 MB · 5 downloads

Wiesz może jak wygląda sprawa z  VAT ? Mają przerwe urlopową do 8 sierpnia i nie odpowiadają na maile. Na stronie pisze, że ceny zawierają VAT, ale przy zakupie nic nie jest odliczane tak jak w innych angielskich sklepach ( nie oferują tez opcji z wliczonymi wszystkimi kosztami jak Herring i Trickers) .

 

Więc czy nie będzie trzeba zapłacić drugi raz VAT+cło u kuriera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

Nie mam pojęcia. Nie ukrywam, zakładam dopłatę w Polsce 

Odpisali, chyba będzie dobrze ;)

 

''Thank you for getting in touch.
At the moment, we're working with out shipping provider to deduct the VAT - which should be in place from Q4 this year.
 
Unfortunately, at the moment we cover the shipping to the EU - and deliver based on DAP - delivery at place. We do include all of the certificate of origin to avoid any duties/charges"
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zabieram się do zakupu porządnych sneakersow. Bardziej skłaniałbym sie ku Santosom, ale zastanawiam się czy nie warto jednak trochę zaoszczędzić i kupić Loake.

W zasadzie podobają mi się oba modele z lekkim wskazaniem na Carlosa Santosa. Pytanie czy razem za ceną idzie też lepsza jakość w stosunku do Loake? Czy to tylko kwestia marki? Szczególnie zależy mi na wytrzymałości. Na forum wpadł mi w oko post, w którym loake po 3 latach nie były już w najlepszym stanie. Czy to kwestia wykonania, konkretnego użytkownika czy po prostu kazdy but po takim okresie będzie „zmęczony”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W dobrej cenie - około 50% regularnej takie Hugo Boss udało mi się kupić.

Zawsze podobał mi się ten fason.

Zamiast plastikowych "zderzaków" mogli zamontować ze stali nierdzewnej ;-)

Ze względu na cenę nie kręciłem nosem że "zderzaki" są.

image.png.4663b3e74ebbd0207ea88d4bc09f1099.png

Jeżeli chodzi o bardziej sportowe sneakersy New Balance to w ostatnim czasie w Polsce nie były dostępne ciekawe kolorystycznie np. NB 1500 lub inne "Made in UK / USA". Przekonałem się że "Made in UK / USA" w przypadku NB które mam oznacza długoletnie użytkowanie. np. 7 lat i nadal dobrze wyglądają i nic się nie rozkleja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ostatnio jestem zachwycony sneakersami od Goral Shoes. Na ostatniej wyprzedaży kupiłem kilka par.

Wczoraj dostałem pierwszą z nich (niestety trzeba płacić VAT). Wykonane z olejowanej skóry Charles F Stead w kolorze zielonym. To jest naprawdę inny poziom wykonania.

 

Już nie mogę się doczekać wiosny, żeby je wyciągnąć z pudła.

(Zdjęcie ze strony GS)

 

 

P1260399_1800x1800.jpeg

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.