Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
51 minut temu, Rafix napisał:

Rabat 40% w stosunku do ceny wyjściowej. Zwykłe Zalando

Przepraszam za może trochę złośliwy komentarz ale 40% od niewiadomej, to nadal niewiadoma cena :P. Tak wiem Ci mniej leniwi wejdą na Zalando i wpiszą markę/model ;).

Swoją drogą pozostając w temacie ostatnio w TK MAXX (Warszawa) widziałem sporo klasycznych sneakersów i to głównie w brązach. Ceny pomiędzy 200-300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pojawiła się oferta na sneakersy Archibald London robione we współpracy ze Styleforum. Made in Italy, skóry włoskie. Preorder ma być dostarczony do 13 kwietnia za 159E.

https://www.archibaldlondon.com/de/collection?tags=[{"sortOrder":0,"categoryUrl":"thesf01leathersneakers","title":"The SF-01 Leather Sneakers"}]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pod pojęciem „uniwersalność”?
Jeśli „the sneaker to end all sneakers” w filozofii „less is more”, to kangur na gumie. Skóra nie do zajechania, leciutka, guma (i zresztą też skóra) dłużej będzie wyglądać na nową. Jeśli zaś do zestawów preppy itp., czyli pod względem stylistycznym, wtedy białe na białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem. Mam problem z dwiema rzeczami:

- opcja custom nie podlega zwrotowi ani wymianie, co jest problematyczne w mojej sytuacji (jestem ewidentnie między rozmiarem 41 a 42);

- Polska nie należy do "localised countries", co oznacza opłatę za wysyłkę i ewentualny zwrot.

W tej sytuacji albo stawiam "wszystko na 21", albo kupuję trochę bez przekonania szarego kangura na gumie i ryzykuję tylko koszt przesyłki w obie strony. Najprawdopodobniej jednak ostatecznie rezygnuję.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Mnie kusi kauczuk, bo jednak inaczej się brudzi niż biała. Dam sobie kilka dni na przemyślenie i chyba zamówię, bo i tak miałem kupić jedne białe cichobiegi.

Generalnie to odradzam białą podeszwę- brudzi się od samego patrzenia. Mam białe sneakersy tego typu SuSu i po prostu praktycznie ich nie noszę bo nie starcza mi chęci na ich czyszczenie. Mam różne środki Tarrago for kicks ale serio- bawić mi się w to nie chce.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.