Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
W dniu 3.04.2018 o 17:38, Diminished napisał:

Kiedy ubieracie sneakersy podwijacie nogawki i zakładacie niewystające skarpetki czy nosicie normalnie opuszczone spodnie? Trend chodzenia z odsłoniętymi kostkami stał się tak bardzo popularny, że zastanawiam się, czy noszenie opuszczonych spodni nie jest już nawet faux pas.

Zostawiam to nastolatkom:

http://dreamingofmilano.blogspot.com/2017/01/co-nowego-w-modzie-woskich-nastolatkow.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus skóra jelenia, na zdecydowany minus hybrydowa, bezsensowna podeszwa ("jesteśmy Cheaney, więc damy skórzaną podeszwę" "oh wait, to są sneakersy, więc damy ni to dainite, ni to imitację korków piłkarskich, będzie gumowo, sportowo i przeciwpoślizgowo"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sneakersów tego typu, tylko w bardziej przystępnej cenie.  Ktoś coś widział? (Reeboki Horween już niedostępne na mój rozmiar :/ (41-44)
https://sklep.klasycznebuty.pl/1006,carlos-santos-9094b-braga.html


Mi również ubzdurała się brązowe skórzane buty sportowe (jakoś nie lubię słowa „sneakersy” - już wolę „adidasy”) których jak na złość nigdzie nie ma - z białymi i czarnymi nie ma problemu a brązowych jak na lekarstwo. No i trafiła mi się, niczym ślepej kurze ziarnko, taka oto para na Zalando Lounge:

5fb43126d4bb6da3aaf5845b1c07b2c5.jpg
78a67e1a43576923813518e26305cbc9.jpg
b997096b6e13ecfefd46311dc8004a7b.jpg
b75ce116143540787ce56f3c5054e61e.jpg
Gino Rossi. Nadają się? Na zdjęciach wyglądały lepiej, ale nie jest źle. Skóra niezła, jak na takie buty. Tylko podeszwa taka ni to pianka, ni to guma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
W dniu 25.05.2018 o 14:09, Żorż Ponimirski napisał:

A ja na letnie upały znalazłem taki oto twór. Plecione adasie, na dynamicznym jak gazela kopycie i ze szczątkową podpinką w okolicy pięty ;) One naprawdę są przewiewne :)

Podrzuć proszę model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

 

Dzień dobry,

z racji tego, że na co dzień nie potrzebuję butów eleganckich, postanowiłem zacząć swoją przygodę z (lepszymi) butami skórzanymi od smukłych "klasycznych" sneakersów w minimalistycznym stylu (coś na kształt Common Projects). Na początek nie chciałbym wydawać więcej niż ok. 500 zł. Niestety większość polecanych sneakersów kosztuje minimum 800 zł, a poniżej tej kwoty nic wartego uwagi nie znalazłem (np. o sneakersach Suit Supply ktoś napisał w tym temacie, że są słabe i nie warte swojej ceny). Macie może jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.