Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ten temat najbardziej pasuje.

Jakby ktoś się zastanawiał czym się różnią sneakersy marki "premium" od dajmy na to takich Conversów to odpowiedź brzmi niczym :) Może wkładka jest lepsza natomiast jakość wykonania to klasyczna wietnamska masówka. Szacun dla Kenzo jeśli trochę tego w cenie regularnej (125gbp) sprzedali. 30gbp, które zapłaciłem za buty do katowania w upał jest adekwatna. Rozmiarówka dosyć duża, 42 jest na granicy dla mnie.

IMAG1428.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 14.06.2017 at 11:17 PM, MH_fan said:

Grenson wprowadził pierwszą w historii kolekcję sneakersów: http://www.grenson.com/us/mens-shoes-collection/mens-sneakers.html#index=5&page=1

Nie znam Grensona zupełnie, ale podobają mi się bardzo! Czy ktoś ma może ich parę i może powiedzieć jak z komfortem noszenia oraz ich wytrzymałością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Udało mi się kupić takie oto minimalistyczne sneakersy duńskiej firmy Garment Project.  Firma mi nie znana, ale po oględzinach IMO bardzo fajna jakość skóry (nubuck), do tego szyte w Portugalii i atrakcyjna cena w TK 63 zł (po kilku przecenach)  w porównaniu do ceny producenta 150 euro, więc się skusiłem . 

IMG_20171015_163219.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam forumowiczów, trafiłem tu z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto pomoże mi zidentyfikować moje adidaski które kupiłem lata temu, mam do nich wielki sentyment więc nigdy ich nie wyrzuciłem i chciałbym teraz nabyć dokładnie takie same. Być może to banał ale siedzę już 3 godzinę poirytowany przeszukując sieć i już mi czarne Adidasy migają przy zamkniętych oczach :) oto najwspanialsze klasyczne wzornictwo jakie miałem na nogach, czy ktoś kojarzy jak dokładnie nazywa się ten model?

 

20180301_113616.jpg

20180301_123128.jpg

20180301_123221.jpg

20180301_123232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2018 o 14:52, Beny23 napisał:

Dzisiaj Diadora Heritage

DDE1F881-1EFF-4E4F-91FB-F13E94FD8414.jpeg

B103DD3B-3163-467E-A2BC-8E9E5A0F0AA1.jpeg

Beny23 jakoś mnie żółte "pepegi" nie pasują do garniturowych spodni; mało tego żadne trampy i sprezzaturra tego nie zmieni; no jeszcze rozumiem "starego dziadka" dla którego liczy się wygoda dla odcisków

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest to jakieś wyjście, gdy jesteś zmęczony klasycznym obuwiem (zwłaszcza, gdy akurat próbujesz okiełznać nowe buty) po całym dniu pracy i np. idziesz na zakupy do pobliskiego sklepu tuż po powrocie do domu. Góra zostaje z zestawu z pracy, ale dołączają buty o sportowym rodowodzie.

Sam tak czasem robię i wg mnie ma to sens. I chyba to jedyne wytłumaczenie takiej konfiguracji mające coś wspólnego z racjonalnością doboru elementów garderoby.

Ale żeby tak specjalnie (sneakersy z kantem) to też nie przepadam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Back napisał:

Poszukuję sneakersów tego typu, tylko w bardziej przystępnej cenie.  Ktoś coś widział? (Reeboki Horween już niedostępne na mój rozmiar :/ (41-44)

https://sklep.klasycznebuty.pl/1006,carlos-santos-9094b-braga.html

Bexley ma model w podobnym kolorze

https://www.bexley.com/Bexley/en/p/casual_shoes/canberra?coloris=cuir_navy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.