Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
W dniu 25.05.2019 o 12:23, Szydlowsky napisał:

Nie pamiętam ale bardzo mi się podobają , dzięki za link 👍

Przyszły do mnie w cenie 20 proc niższej i są naprawdę słabe tj. skóra itp jak za PRL, ale... zostawiam je :)) Sofix to sofix to nie jest but na lata ;) to kwestia marki :))

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóra itp jak za PRL

„Będąc młodą lekarką” w czasach PRL wszedłem w posiadanie drogą kupna (choć wtedy droga ta była kręta) torby listonoszki z polskiej skóry. Tak fajną skórę, miękką jak cielęcinka, widziałem później już tylko raz - chodzi o barenię. Zatem nie uogólniajmy, że w PRL-u było szaro, smutno, tanio i paździerzowo;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pablocito napisał:

Z dumą muszę powiedzieć, że wszyscy moi koledzy z klasy takie nosili, a ja nie. Mama chciała mi nawet kupić ale nie pozwoliłem. Nie podobał mi się ani ich krój ani kolor. Tak zostałem wyrzutkiememoji3.png

Nienawiść do piramid, tak zostałem wychowany...

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dapi napisał:

Przyszły do mnie w cenie 20 proc niższej i są naprawdę słabe tj. skóra itp jak za PRL, ale... zostawiam je :)) Sofix to sofix to nie jest but na lata ;) to kwestia marki :))

Zasmuciłeś mnie, chciałem sobie zamówić skuszony designem i opisem, m.in "skóra garbowana w Polsce" itp 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hidden napisał:

A czy ktoś zna jakieś bardzo, bardzo wygodne buty do długich miejskich wędrówek, a jednocześnie wyglądające dość minimalistycznie? 

Nie podałeś budżetu.

Jeżeli wędrówki obejmują też leśne ścieżki, wybrałbym Scarpę, np. Mojito Basic. Mojito to są okolice ideału wygody, chociaż raczej na wąskie stopy.

QS342A003-O11@10.thumb.jpg.313e74899ab40913c69515793e390e03.jpg

 

Jeżeli masz na myśli miejskie miasto, to ja założyłbym Clae Herbie, są naprawdę miękkie:

HERBIE-BLACK-3_4_1200x747.thumb.jpg.02cd211c070dd33b012d97f392abc440.jpg

 

Poza tym możesz po prostu do dowolnych butów dołożyć żelowe podpiętki i od razu podnieść komfort na dłuższe spacery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.