Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, kichanadeta napisał:

Dzisiejszy zakup AE. Czy cordovan sie odrobine rozejdzie? Buty lekko uwieraja w miejscu malego palca.

 

 

 

Ja widzę że te buty są dodatkowo mocno za ciasne w podbiciu., Kopyto 97 AE jest dosyć obszerne i z reguły ten model pasuje dobrze na przeciętne stopy., Nie wiem tylko jaka jest tęgość w Twoich butach, ale podejrzewam, że może być mała (B albo C).,Jeżeli chodzi o rozchodzenie to nie ma szans lepiej nie próbować tylko oddać lub wymienić na szersze o 2 tęgości zanim porysujesz podeszwy i będzie za późno

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, eye_lip napisał:

Cordovan się nie rozchodzi;) 

Ja bym powiedział - rozchodzi się, w końcu to naturalna skóra, a nie plastik - ale w bardzo niewielkim stopniu, jest dużo mniej rozciągliwy niż skóra cielęca. Tu u kolegi @kichanadeta mamy kopyto zbyt ewidentnie wąskie na jego stopę.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mayor napisał:

Ja widzę że te buty są dodatkowo mocno za ciasne w podbiciu., Kopyto 97 AE jest dosyć obszerne i z reguły ten model pasuje dobrze na przeciętne stopy., Nie wiem tylko jaka jest tęgość w Twoich butach, ale podejrzewam, że może być mała (B albo C).,Jeżeli chodzi o rozchodzenie to nie ma szans lepiej nie próbować tylko oddać lub wymienić na szersze o 2 tęgości zanim porysujesz podeszwy i będzie za późno

Trudno zacisnę zęby i avanti!

A na poważnie to moja kolejna para AE po McAllister te nosze w rozmiarze 10C te nowe MacNail to rozmiar 9E. Dlugosc i podbicie jest w porzadku nic nie uwiera- "spacerowałem" już w nich trochę po mieszkaniu, jedynie jak wspomniałem w miejscu małego palca czuje delikatny ucisk. Buty na zdjęciu nie są nawet porządnie związane, dodatkowo dość gruba skarpeta wełniana potęguje wrażenie zbyt ciasnego obuwia. Zrobię kolejne zdjecie butów przy kolejnej okazji i już odopowiednio dociśnięte. Jeśli natomiast okażą się za ciasne to pójdą w świat. Dziękuję Panowie za odzew.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.