Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę nie na temat wątku ale tak sobie myślę :

- czy kant w spodniach z tak grubego tweedu długo się utrzyma ?

- no i czy spodnie gryzą :ph34r: - przecież to Harris Tweed ;)  ?

1. jeśli ktoś w końcu nie sprawdzi to będzie można tylko podejrzewać więc pomyślałem, że się poświęcę :P A tak poważnie to kanty to pikuś bo zawsze można odprasować. Bardziej martwię się o wypchane kolana. Marynarka z tweedu, którą katowałem w Szkocji niemal codziennie nabrała trochę moich kształtów. To bardzo fajne zjawisko w ramionach i plecach, ale nie wiadomo jak skończy się w spodniach. + te spodnie nie podobały mi się do końca takie jakie są teraz więc będzie też mankiet 5 cm.

2. z przodu jest kolanówka więc na przymiarce było w porządku natomiast na łydkach rzeczywiście trochę gryzą. Nie umiem jeszcze powiedzieć do jakiego stopnia to przeszkadza, bo miałem je na sobie tylko przez kilkanaście minut. 

Podsumowując - idę w nieznane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat wątku ale tak sobie myślę :

- czy kant w spodniach z tak grubego tweedu długo się utrzyma ?

- no i czy spodnie gryzą :ph34r: - przecież to Harris Tweed ;)  ?

 

Jako posiadacz garnituru z tweedu odpowiem o swoich spostrzeżeniach:

- spodnie gryzą nie bardziej niż spodnie z próbnika Frontier

- kant u mnie trzyma się już prawie 2 lata bez prasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz garnituru z tweedu odpowiem o swoich spostrzeżeniach:

- spodnie gryzą nie bardziej niż spodnie z próbnika Frontier

- kant u mnie trzyma się już prawie 2 lata bez prasowania

No właśnie! Przecież nie będę pierwszy! Kacper ma jodłę jeszcze większą od mojej, ale nie wiedziałem, że to garnitur :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty są używane. Gdy je kupiłem, wydawały się być w gorszym stanie, ponadto zapastowane były na czarno. Widać na nich poprzeczne bruzdy, pewnie powstałe z długotrwałego braku używania prawideł. Są to moje pierwsze klasyczne buty, traktuję je jako pewne poletko doświadczalne. Czyściłem je pianką do skór, stosowałem na nich krem tarrago "dark burgundy/prune", pastę bezbarwną oraz czarną; poza tym namaszczałem regularnie kremem Nivea (taką budżetową metodę polecono mi u szewca, celem zniwelowania załamań). Na koniec dodam, że natłuszczałem je jeszcze skórką od banana, po czym nabierały szybko połysku (o tej metodzie przeczytałem w Internecie). Zastanawiam się, czy te wszystkie zabiegi pomagały butom odzyskać kondycję, czy wręcz przeciwnie.

post-3886-0-49977100-1378997438_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

post-215-0-19166800-1380981512_thumb.jpg

Herring Reading:

 

Szczegółowa recenzja powinna się pojawić za dobry miesiąc w temacie:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1545-producenci-marki-but%C3%B3w-herring-shoes/?hl=herring

 

Na but znajdujący się na pierwszym planie pada intensywne popołudniowe słońce. But w rogu schowany był w cieniu - stąd też różnica kolorów. Nie ukrywam, jest to dość interesująca cecha tego modelu  :)

Cena - 105 GBP, w przeliczeniu 545 zł z przesyłką - notabene trwającą mniej niż 24 godziny. Widzę ich przyszłość w jasnych barwach.

P.s. normalnie ubrałbym kolorowe skarpetki, ale zdjęcie było robione na szybko, tuż po wizycie kuriera.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.