Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, Ataman napisał:

@Zając Poziomka dziękuję za słowa otuchy emoji3.png. Dalej nie jestem przekonany, ale te.... po prostu...... kolor, fason, wygodne od pierwszego włożenia.

Naprawdę ładny but. Podpisuje się pod słowami ZającaPoziomki.

Pewnie to ten model:

https://sklep.klasycznebuty.pl/1404,carlos-santos-9114-guimaraes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ataman napisał:

@Zając Poziomka dziękuję za słowa otuchy emoji3.png. Dalej nie jestem przekonany, ale te.... po prostu...... kolor, fason, wygodne od pierwszego włożenia.

A powinieneś być przekonany. To chyba pierwsze Twoje buty które mi się podobają po zaprezentowaniu, reszta fajna, ale nie miały łatwego zadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie, to forum całkiem na psy schodzi ;-), paroletnie Gino Rossi dostaje dziesięć lajków :-o

Swoją drogą, choć to naprawdę Gino Rossi, to jest wyprodukowane we Włoszech i szyte Blake'em (inna rzecz, że kiedy je kupowałem, nie miałem pojęcia o konstrukcjach butów) - widać w tamtych czasach mieli takie całkiem przyzwoite sztuki. Rozmiarowo są trochę za dużo, używane bez prawideł, stąd kiepskie łamanie, ale poza tym skóra i konstrukcja buta są bardzo OK jak na swoją półkę cenową. Potraktowałem je przedwczoraj Saphirem i zaliczyłem mały opad szczęki - podstawowe lustro (w sensie, że można np. przeczytać tekst z odbitego ekranu smartfoma) pojawiło się już po... pięciu minutach zwykłej polerki, dużo szybciej, niż na trzykrotnie droższych butach (może jakiś wyjątkowy fart z doborem ilości/temperatury wosku, czy coś, niemniej zaskakujące).

13 godzin temu, dziko napisał:

takie tam starocia

20170404_084731.thumb.jpg.13c5535d90df86b6119d5cb9118374b5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Generalnie masz w bardzo wielu postach tendencję do demonizowania forum i przedstawiania kilku wybranych opinii jako "głosu forum". Nie chce mi się szukać konkretnych postów, ale to u Ciebie dosyć częsta maniera

Nie będę zaprzeczał, choć raczej nie używałbym słówka "demonizowanie", raczej takie umiarkowanie trollowanie advocatus diaboli ;-) Oczywiście, że na forum pojawiają się różne opinie, ale mimo wszystko uważam, że poziom "groupthinku" jest tutaj wysoki, o wiele wyższy niż np. na StyleForum, co można w prosty sposób sprawdzić, śledząc np. koncentrację postów na markach tu i tam (inna rzecz, że nie jest to tyle kwestia jakichś różnic psychologicznych między forumowiczami tu i tam, ale przede wszystkim historycznie zupełnie innej dostępności produktów/siły nabywczej tu i tam). Sam wspominasz o marudzeniu na SuSu  - no to porównaj np. co tutaj się przywołuje i poleca jako dobre garnitury (95% SuSu, SuSu i SuSu) ze słynnym wątkiem SyleForum SFWHSQL na którym dyskutowanych jest ponad osiemdziesiąt (!) marek. Jest różnica, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.