Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

13 minut temu, spiryt napisał:

I jak można ocenić te Wolveriny? Warto?

Moim zdaniem tak. Użytkuje je za krótko, by móc napisać recenzję, ale... Tak na szybko: skóra (Horween CXL) jest rewelacyjnej jakości, buty są wykonane solidnie i starannie (GYW made in USA), bardzo wygodne (szybciej się rozchodzą niż Red Wingsy). 385 USD (normalna cena) bym nie dał, ale to naprawdę dobre buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Koval napisał:

@Velahrn,

W połączeniu z tym denimem - jest MOC! 8-)

Napiszesz o nich coś więcej/wstawisz więcej zdjęć? (proszę)

 

Wątek o Wolverine'ach jest tutaj. To ten model, tyle, że w innej wersji kolorystycznej. Buty kupiłem okazyjnie na ebayu w bardzo dobrej cenie, bo za 180 funtów (Wolverine Addison np. na zalando kosztuje 1900 zł). Na początku byłem pełen obaw (w końcu są bardzo fancy), ale rozwiały się one, gdy zobaczyłem je na żywo. Więcej zdjęć postaram się zrobić jutro, w dziennym świetle.

P.S. Dżinsy to raw hemp denim (a konkretniej, pół na pół bawełna z konopią), Pike Brothers Miner Pants

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miro napisał:

@Tanatos70, tak z ciekawości spytam - jak się sprawuje skórzana podeszwa tym modelu?

Wydaje się bardzo wytrzymała, ale ja przez ten rok co najwyżej z 6- 7 razy w nich wyszedłem i mogę tylko na tej podstawie stwierdzić, że zużywa się nieznacznie :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mosze napisał:

Biedawassy - Carmina.

O ile nie kupowałeś na przecenie w Skoaktiebolaget, tylko w cenie regularnej, to za "biedawassy" zapłaciłeś więcej niż ja za "Wassy" z forumowego zamówienia (450 EUR za buty+prawidła). :) Tym niemniej te Carminy wyglądają super!

W sumie to ja chyba mam "biedacarminy" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję butów w cenie regularnej - za drogo.

Ten model to dla mnie faktycznie modelowe trzewiki - nakładany nosek, minimum zdobień, zgrabne kopyto; można je założyć i do dżinsów, i do cięższego garnituru. Podejrzewam, że jakością skóry ustępują vass-om (skóra jest porządna, odpowiada klasie butów, ale specjalnych zachwytów nie budzi). Porażką okazały się sznurowadła - zmasakrowałem je przy pierwszym wyjściu - i te na zdjęciu są już nieoryginalne, niewiadomego pochodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.