Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Clovis napisał:

Nie ma co się obrażać. Derby łatwiej dopasować wizualnie do szerokiej stopy. Każdy ma swój problem. Ja mam z kolei rozmiar 46 i staram się dobierać buty o takich proporcjach, żeby nie przypominały na pierwszy rzut oka Titanica w dziewiczym rejsie.

Titanic - 269 metrów długości, zaledwie 30 szerokości - miał proporcje jachtu, stosunek 10 do 1. Krokety na najwęższym kopycie mogą się schować. 

Pudło. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@marian o Ha! To już wiem czemu tak mi się podobają - mam takie same! Z tym że masz chyba dłuższą stopę (moje buty są w rozmiarze 7 UK), bo moje wyglądają mniej dynamicznie :) Patrząc po Twoim zdjęciu strzelałbym że to raczej półka cenowa Carminy.

ehh... u mnie 9 UK... i mam wrażenie, że są trochę niezgrabne (być może nie widać tego na zdjęciu, ale w rzeczywistości lewy but jest lekko smuklejszy (Meermin raczej nie słynie z precyzji...), a i tak ten smuklejszy jest "cięższy", a para jest jakby większa od moich brązowych z tego samego modelu (Meermin jest chyba znany z tego, że nie trzyma rozmiaru...), w których skórzana podeszwa po 2 sezonach... (no cóż... wytrzymałość Meerminów jest już chyba legendarna)). Chyba mi się zebrało na "gorzkie żale", ale w sumie to lubię te buty, a dziś na śniegu to po prostu mnie zauroczyły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krzysiek_W napisał:

@Whitesnake kręć kokardkę w drugą stronę, to sznurówki Ci będą się ładnie układać w poziomie, a nie po skosie 

Ha! Nauczyć Whitesnake'a czegoś o butach - bezcenne.

Swoją drogą bardzo ciekawa rada, też mam ten problem i spróbuję, chociaż nie wiem, jakie to spustoszenie wywoła w moim mózgu (muscle memory, te sprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.